שואבים השראה
מחוכמת ההמונים...

נעים להכיר-
Qmarkets...

אנו ב-Qmarkets מאמינים בכוח הטרנספורמטיבי של אינטליגנציה קולקטיבית.
במשך יותר מ-10 שנים הקדשנו את עצמנו לעזור לחברות בינוניות וגדולות בכל העולם להגיע לתוצאות פורצות דרך.

הרשו לנו להראות לכם כיצד גם החברה שלכם יכולה למנף את "חוכמת ההמונים"
ולהפוך רעיונות לכדי תוצאות עסקיות! 

Proud to Drive Enterprise Innovation

Recognized as the leading idea and innovation management software for enterprise-grade companies, Qmarkets’ platforms help clients to tackle a variety of strategic business challenges, including employee innovation, continuous improvement, technology scouting, business transformation, and open innovation.

Front End Discovery
Innovate & Craft
Commercialize
Q-trend
Research, track, and manage relevant trends to create a collaborative knowledgebase that can help fuel innovation across your company.
Q-scout
Trace, evaluate and manage your technology scouting activities, to optimize your ability to bring more successful partnerships and new technology adoption into your company.
Q-ideate
The leading idea management solution for capturing the collective intelligence of any audience to generate ground-breaking results.
Q-optimize
Maximize the results of continuous improvement and performance excellence initiatives by leveraging the collective intelligence of your employees.
Q-impact
Easily manage the progress & impact of all you innovation projects using one central, intuitive & collaborative space.

דריסת רגל בשווקים
גלובליים

בזכות המשרדים שלנו אשר ממוקמים בארה"ב, אירופה, אוסטרליה וביחד עם מרכז פיתוח ובמטה הממוקמים כאן בישראל, Qmarkets היא הספק הראשי של מערכות לניהול רעיונות וחדשנות, הפועל בשילוב של פריסה גיאוגרפית עולמית, תוך מתן שירותים רבים בשפה מקומית. 

Innovation Software Company - map

המומחים משבחים...

Qmarkets מזוהה באופן קבוע כספק מוביל של מערכות לניהול רעיונות וחדשנות לארגונים,
הן על ידי אנליסטים מומחים והן על ידי אתרי ביקורות תוכנה נחשבים.

באיזה שלב נמצאת החברה שלכם במסגרת מסע החדשנות שלה?

החל מחברות שרק מתחילות 'לטבול את האצבעות' בכל הנוגע לניהול תהליכי רעיונות וחדשנות, ועד לתאגידים מובילים ומנוסים אשר כבר מנהלים מספר רב של פרויקטים מקבילים להעצמת החדשנות הארגונית שלהם…

ארגונים מכל שלב במסע החדשנות שלהם- בוחרים במערכת ניהול הרעיונות המובילה של Qmarkets, לצורך הנעת שינוי ארגוני ויצירת חדשנות פורצת דרך בכל רבדי החברה.

34%
חברות בהן הדרישה גדלה הרבה
מעבר למה שפלטפורמת החדשנות
הנוכחית שלהם יכולה להכיל
32%
חברות אשר מנהלות
כמה יוזמות חדשניות במקביל
במספר פלטפורמות שונות
18%
חברות אשר מנהלות בצורה ידנית
פרוייקטים לתהליכי אידיאציה בקרב
העובדים (דרך מיילים, טבלאות אקסל וכו)
12%
חברות שמשתמשות במערכת
עשה זאת בעצמך
פשוטה לאיסוף רעיונות
4%
חברות שרק התחילו להתנסות
עם ניהול רעיונות וחדשנות
גלו באיזו רמה של בשלות חדשנות
ארגונית נמצאות החברות
שבחרו ב-Qmarkets?

למה דווקא Qmarkets?

החברות והארגונים המובילים בעולם בוחרים בפלטפורמה של Qmarkets
בתור המנוע שמניע את הפרויקטים החדשניים והמניבים שלהם.

מה גורם להם לבחור ב-Qmarkets?

Innovation Software Company - About Why

מדרגיות חלקה

מגרסאות מדף של המגיעות מובנות מראש-  בתצורות אשר כבר הניבו הצלחה, ועד למהדורות המאפשרות התאמה אישית מלאה בכדי לענות על כל צרכי החדשנות המורכבים שלכם – Qmarkets מציעה את תוכנית ההתפתחות המושלמת, החל משלב הפיילוט ועד לפריסה רחבה בכל החברה.

Innovation Software Company - About Why 2

הנחייה מקצועית

המומחים של חברת Qmarkets מחויבים להצלחת הלקוח, ומציעים שיטות מוכחות שיושמו בשטח, הדרכות, סדנאות, ומתודלוגיות אסטרטגיות לכל שלב בתהליך, בכדי להבטיח שה ROI מהפרויקט שלכם יהיה מקסימאלי.

Innovation Software Company - about why 3

גמישות חסרת תחרות

בין אם תבחרו להגדיר בעצמכם את התהליכים במערכת באמצעות הכלים המתקדמים שלנו לניהול-עצמי, או בין אם תבחרו להיעזר במומחים המקצועיים שלנו בכדי להתאים עבורכם את הפלטפורמה – Qmarkets מאפשרת לכם להפוך את חזון החדשנות של החברה לכדי מציאות.

המחויבות שלנו

התכונה המדהימה ביותר של האנושות היא היכולת שלה לשאוף, לעורר השראה, לפעול יחד ולבנות כלים אשר עוזרים להגשים את החלומות שלנו.
בעוד שאין ספק כי השגה של חדשנות היא משימה שאפתנית, באם החברה שלכם בוחרת להגשים אותה – אנחנו ב-Qmarkets מתחייבים לספק לכם את כל הכלים וההדרכה שיאפשרו לכם להפוך בצורה מוצלחת- רעיונות לכדי תוצאות עסקיות.

Worried About the Success of Your Innovation Project?

Don't be! With Qmarkets, you'll gain the comprehensive training, resources, and support needed to transform great ideas into lucrative results.

Click to Learn More!

אנו משתמשים ב cookies על מנת שתקבל את חוויות המשתמש הכי טובה ומתאימה לך. המשך הגלישה שלך באתר מהווה הסכמתך לכך. על מנת לשלוט בהעדפות שלך, עיין במדיניות הפרטיות שלנו.