Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on facebook
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on google
Sharing is caring!

בנק לאומי הטמיע תוכנה לניהול חדשנות מבית Qmarkets

התוכנה של Qmarkets הוטמעה בקרב כל עובדי הארגון – יותר מ-10,000 איש – במסגרת אסטרטגיית החדשנות של בנק לאומי.

תל אביב, ישראל – ינואר 2018 – בנק לאומי, קבוצת הבנקאות מהמובילות בישראל, הטמיע במהלך 2017 פלטפורמה לניהול רעיונות אשר פותחה על-ידי Qmarkets, הספקית המובילה בעולם לפתרונות אינטליגנציה קולקטיבית בארגוני ענק.

הבנק הטמיע את מערכת ה- Q-max, תוכנה מתקדמת לניהול רעיונות וחדשנות, בקרב כל 10,000 עובדיו- במסגרת יוזמה אסטרטגית לשילוב חדשנות בתרבות הארגונית, וזאת במטרה להתגבר על אתגרים שונים עמם מתמודדים בנקים במאה ה-21.

התוכנה עטורת-הפרסים של Qmarkets עושה שימוש ב"חוכמת ההמונים" בכדי לשנות את הדרך שבה ארגונים גדולים מפתחים, מעריכים ומטמיעים רעיונות חדשניים בקרב עובדיהם, שותפיהם ולקוחותיהם. Qmarkets, עוזרת לארגונים להשיג יעדים עסקיים באמצעות מבחר רחב של תרחישי שימוש, החל בהפחתת עלויות וכלה בפיתוח של מוצרים ושירותים חדשים.

"המערכת של Qmarkets הנה מרכיב חשוב ביישום יעדי החדשנות של הבנק", מציינת מיכל קיסוס הרצוג, ראש אגף חדשנות ודיגיטל בבנק לאומי.
"בכדי להטמיע חדשנות בבנק, ברור לנו שעלינו לשנות את ה- DNA שלנו בארגון. שינוי הכולל אימוץ של חשיבה יזמית, יצירתיות ומולטי דיסציפלינרית. לצורך העניין בנינו תכנית חדשנות פנים ארגונית הכוללת זיהוי של עובדים שיש להם ניצוץ יזמי ואשר יכולים להזיז דברים בקצב מהיר, הם מקבלים הכשרה ייעודית והופכים למובילי חדשנות בארגון. מערכת Qmarkets הינה נדבך בתכנית זו, שכן היא מאפשרת לנו לאסוף ולקיים שיח על יוזמות ורעיונות בכל הארגון, בקרב כל העובדים."

"בנק לאומי משתמש בתוכנה של Qmarkets להשקת אתגרי חדשנות פנימית ברמה המחלקתית וברמת הארגון כולו," מציין נעם דנון, מנכ"ל ומייסד Qmarkets. "אחד המאפיינים הייחודיים ביותר של פרויקט זה הוא שהבנק מעודד את כל עובדיו ליצור ולנהל אתגרי רעיונות." עוד הוסיף דנון, כי "אין ספק שענף הבנקאות נדרש להתמודד כיום עם מגוון אתגרים לא פשוטים. ל-Qmarkets ניסיון רב בתחום החדשנות במערכת הבנקאית הודות להטמעת המערכות שלנו בארגונים בנקאיים מובילים ברחבי העולם."

ערן צור, סמנכ"ל השיווק של Qmarkets: "אנו גאים מאוד בשיתוף הפעולה עם בנק לאומי בפרויקט חדשני ובעל חשיבות אסטרטגית זו. אין ספק כי המחויבות והחזון של הנהלת הבנק בכל הקשור לקידום נושא החדשנות בארגון, באה לידי ביטוי הן בהתגייסות המרשימה של העובדים לתהליך והן ברעיונות היצירתיים שהועלו ויושמו בפועל. Qmarkets מצדה נענתה לאתגר שהציב הבנק והתאימה את הפלטפורמה הגמישה כך שתשתלב באופן חלק בתרבות העסקית ובתהליכים הפנימיים בארגון. הודות לכך, ניתן היה להשיק את הפתרון לכלל הארגון במהירות וביעילות."

אודות בנק לאומי

לאומי הוא התאגיד הבנקאי הוותיק בישראל ואחד התאגידים המובילים והגדולים ביותר בישראל ובמזרח התיכון. בשנת 2016 הסתכם סך הנכסים שבניהול הקבוצה בסכום של 1,259 מיליארד ₪ וסך המאזן שלה הסתכם ב-438.6 מיליארד ₪. הרווח הנקי של הקבוצה הסתכם ב-2,791 מיליון ₪ ותשואת הרווח הנקי על ההון עמדה על -9.3%.
לאומי מפעיל כיום כ-234 סניפים ברחבי הארץ, בנוסף לסניפים ומשרדים בצמתים פיננסיים מרכזיים בעולם, לרבות לונדון, ניו יורק, פאלו אלטו ושנגחאי.
בעשור האחרון השקיע לאומי משאבים נרחבים בפיתוח ושיפור יכולותיו הטכנולוגיות בכדי להעניק ללקוחותיו את השירותים הזמינים והמתקדמים ביותר. כיום, 'לאומי דיגיטל' מוביל את תחום הבנקאות הדיגיטלית בישראל וכולל מגוון רחב של מוצרים ושירותים בנקאיים מתקדמים אשר זמינים ללקוחות הבנק 24/7 בערוצים דיגיטליים ישירים. במהלך 2017 אף השיק לאומי את Pepper, הבנק דיגיטלי הראשון מסוגו בישראל, שכולו במובייל.

אודות Qmarkets

Qmarkets ידועה כחברת תוכנה מובילה בתחום של ניהול רעיונות וחדשנות, המציעה פתרונות המאפשרים לארגונים בכל העולם למנף את חכמת ההמונים. התכנה הנוחה ליישום שמסופקת על ידי Qmarkets – מתוכננת לעזור ללקוחות לנהל את תהליכי החדשנות מקצה לקצה, בנוסף לאיתור, ניתוח, והטמעה יעילים של רעיונות פורצי דרך.

במשך למעלה מ 10 שנים פיתחה Qmarkets מוניטין של ספקית בעלת הפתרונות המקיפים ביותר בעולם- לתוכנות של מיצוי חכמת המונים. החברה הוכרה ע"י חברות הייעוץ מובילות כגון גרטנרפורסטר, MWD Advisors, Info-tech כספקית פתרון תכנה עם יכולות מתקדמות ללא תחרות, בכל הקשור לגמישות טכנולוגית ותכנונית. ל- Qmarkets רשימת לקוחות יוקרתית מכל רחבי העולם, כדוגמת נסטלה, פורד, לופטנזה, AB InBev, Philip Morris International, ברידג'סטון ועוד רבים אחרים.

מוצרי התכנה של Qmarkets מציעים מענה לצרכים מעבר לניהול החדשנות וכוללים גם פתרונות המתמקדים בשיפור תהליכים, שיפור מתמיד, מצוינות תפעולית; חדשנות פתוחה עם לקוחות ושותפים עסקיים; סקאוטינג טכנולוגי לארגונים והזדמנויות של מיזוג ורכישה; ורתימה דיגיטלית של עובדים.

הפתרונות לניהול חדשנות המוצעים על ידי Qmarkets מגיעים עם צד משלים למחויבות להצלחת הלקוח. הדבר בא לידי ביטוי בתצורה של צוות תמיכה גלובאלי של Qmarkets ושימוש באמצעות מתודולוגיות נבחרות (best practices), סדנאות, תרגולים, שרותים מקצועיים ועוד.

לשאלות מאמצעי התקשורת, ניתן לפנות אל:
ערן צור
סמנכ"ל שיווק, Qmarkets
Eran.Tsur@Qmarkets.net

אנו משתמשים ב cookies על מנת שתקבל את חוויות המשתמש הכי טובה ומתאימה לך. המשך הגלישה שלך באתר מהווה הסכמתך לכך. על מנת לשלוט בהעדפות שלך, עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

הורידו חינם את הדוח ההשוואתי החדש מבית G2, למערכות ניהול רעיונות וחדשנות – אביב 2020!

עדיין מתלבטים בשאלה – מהי המערכת לניהול חדשנות אשר הכי מתאימה לארגון שלכם? שווה להעיף מבט בדוח השוואתי זה ולגלות מהם הפרמטרים החשובים ביותר שיש לשקול…
הורדו עכשיו!
רק עוד קליק אחד (או שניים)...