שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב google
Sharing is caring!

בנק לאומי הטמיע תוכנה לניהול חדשנות מבית Qmarkets

התוכנה של Qmarkets הוטמעה בקרב כל עובדי הארגון – יותר מ-10,000 איש – במסגרת אסטרטגיית החדשנות של בנק לאומי.

תל אביב, ישראל – ינואר 2018 – בנק לאומי, קבוצת הבנקאות מהמובילות בישראל, הטמיע במהלך 2017 פלטפורמה לניהול רעיונות אשר פותחה על-ידי Qmarkets, הספקית המובילה בעולם לפתרונות אינטליגנציה קולקטיבית בארגוני ענק.

הבנק הטמיע את מערכת ה- Q-max, תוכנה מתקדמת לניהול רעיונות וחדשנות, בקרב כל 10,000 עובדיו- במסגרת יוזמה אסטרטגית לשילוב חדשנות בתרבות הארגונית, וזאת במטרה להתגבר על אתגרים שונים עמם מתמודדים בנקים במאה ה-21.

התוכנה עטורת-הפרסים של Qmarkets עושה שימוש ב"חוכמת ההמונים" בכדי לשנות את הדרך שבה ארגונים גדולים מפתחים, מעריכים ומטמיעים רעיונות חדשניים בקרב עובדיהם, שותפיהם ולקוחותיהם. Qmarkets, עוזרת לארגונים להשיג יעדים עסקיים באמצעות מבחר רחב של תרחישי שימוש, החל בהפחתת עלויות וכלה בפיתוח של מוצרים ושירותים חדשים.

"המערכת של Qmarkets הנה מרכיב חשוב ביישום יעדי החדשנות של הבנק", מציינת מיכל קיסוס הרצוג, ראש אגף חדשנות ודיגיטל בבנק לאומי.
"בכדי להטמיע חדשנות בבנק, ברור לנו שעלינו לשנות את ה- DNA שלנו בארגון. שינוי הכולל אימוץ של חשיבה יזמית, יצירתיות ומולטי דיסציפלינרית. לצורך העניין בנינו תכנית חדשנות פנים ארגונית הכוללת זיהוי של עובדים שיש להם ניצוץ יזמי ואשר יכולים להזיז דברים בקצב מהיר, הם מקבלים הכשרה ייעודית והופכים למובילי חדשנות בארגון. מערכת Qmarkets הינה נדבך בתכנית זו, שכן היא מאפשרת לנו לאסוף ולקיים שיח על יוזמות ורעיונות בכל הארגון, בקרב כל העובדים."

"בנק לאומי משתמש בתוכנה של Qmarkets להשקת אתגרי חדשנות פנימית ברמה המחלקתית וברמת הארגון כולו," מציין נעם דנון, מנכ"ל ומייסד Qmarkets. "אחד המאפיינים הייחודיים ביותר של פרויקט זה הוא שהבנק מעודד את כל עובדיו ליצור ולנהל אתגרי רעיונות." עוד הוסיף דנון, כי "אין ספק שענף הבנקאות נדרש להתמודד כיום עם מגוון אתגרים לא פשוטים. ל-Qmarkets ניסיון רב בתחום החדשנות במערכת הבנקאית הודות להטמעת המערכות שלנו בארגונים בנקאיים מובילים ברחבי העולם."

ערן צור, סמנכ"ל השיווק של Qmarkets: "אנו גאים מאוד בשיתוף הפעולה עם בנק לאומי בפרויקט חדשני ובעל חשיבות אסטרטגית זו. אין ספק כי המחויבות והחזון של הנהלת הבנק בכל הקשור לקידום נושא החדשנות בארגון, באה לידי ביטוי הן בהתגייסות המרשימה של העובדים לתהליך והן ברעיונות היצירתיים שהועלו ויושמו בפועל. Qmarkets מצדה נענתה לאתגר שהציב הבנק והתאימה את הפלטפורמה הגמישה כך שתשתלב באופן חלק בתרבות העסקית ובתהליכים הפנימיים בארגון. הודות לכך, ניתן היה להשיק את הפתרון לכלל הארגון במהירות וביעילות."

אודות בנק לאומי

לאומי הוא התאגיד הבנקאי הוותיק בישראל ואחד התאגידים המובילים והגדולים ביותר בישראל ובמזרח התיכון. בשנת 2016 הסתכם סך הנכסים שבניהול הקבוצה בסכום של 1,259 מיליארד ₪ וסך המאזן שלה הסתכם ב-438.6 מיליארד ₪. הרווח הנקי של הקבוצה הסתכם ב-2,791 מיליון ₪ ותשואת הרווח הנקי על ההון עמדה על -9.3%.
לאומי מפעיל כיום כ-234 סניפים ברחבי הארץ, בנוסף לסניפים ומשרדים בצמתים פיננסיים מרכזיים בעולם, לרבות לונדון, ניו יורק, פאלו אלטו ושנגחאי.
בעשור האחרון השקיע לאומי משאבים נרחבים בפיתוח ושיפור יכולותיו הטכנולוגיות בכדי להעניק ללקוחותיו את השירותים הזמינים והמתקדמים ביותר. כיום, 'לאומי דיגיטל' מוביל את תחום הבנקאות הדיגיטלית בישראל וכולל מגוון רחב של מוצרים ושירותים בנקאיים מתקדמים אשר זמינים ללקוחות הבנק 24/7 בערוצים דיגיטליים ישירים. במהלך 2017 אף השיק לאומי את Pepper, הבנק דיגיטלי הראשון מסוגו בישראל, שכולו במובייל.

אודות Qmarkets

חברת Qmarkets היא הספקית המובילה של פתרונות אינטליגנציה שיתופית (קולקטיבית) לארגונים ממגוון רחב של ענפים עסקיים, כמובילה עולמית בתחומה – מככבת Qmarkets באופן תדיר, בדוחות חברות האנליסטים הגדולות.
כחברה השואבת את השראתה ממתודולוגיית 'חוכמת ההמונים', Qmarkets מייצרת ערך משמעותי לארגונים בכך שהחברה מאפשרת להם לקבל רעיונות חדשניים ופורצי דרך שמתקבלים מעובדים, שותפים ולקוחות. על ידי כך- מסייעת Qmarkets לחברות ענק להשיג יעדים עסקיים – ממצוינות בביצועים ועד חדשנות ופיתוח מוצרים חדשים (NPD). יכולות התצורה המגוונת והגמישות הגבוהה של Qmarkets הן ללא תקדים, דבר המאפשר לחברה לתת מענה מדויק לדרישות כל לקוח. מעבר לתוכנה לניהול רעיונות, Qmarkets מציעה פלטפורמות למיקור המונים חיצוני, פלטפורמות לאיתור טכנולוגיות (tech-scouting), תוכנה לניהול חדשנות בסדנאות חיות, מודול לחיזוי מצב שווקים ועוד. כל הפתרונות של Qmarkets מתאימים לחברות מסדר גודל בינוני ועד לחברות ענק בעלות מאות אלפי משתמשים, הפרוסות על פני מדינות שונות, בתמיכה במספר רב של שפות.

לשאלות מאמצעי התקשורת, ניתן לפנות אל:
ערן צור
סמנכ"ל שיווק, Qmarkets
Eran.Tsur@Qmarkets.net

Business Innovation Brief

Get Your Free Copy of the Fall 2019 G2 Idea Management Report!

Struggling to decide which idea management solution will best support innovation at your company? Check out this comparative analysis of the vendor landscape and find the right partner for your initiative.

View Now!
Get the Report!

אנו משתמשים ב-cookies.
אנו משתמשים ב cookies על מנת שתקבל את חוויות המשתמש הכי טובה ומתאימה לך. המשך הגלישה שלך באתר מהווה הסכמתך לכך. על מנת לשלוט בהעדפות שלך, עיין במדיניות הפרטיות שלנו.