Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on facebook
Share on pinterest
Share on whatsapp
Sharing is caring!

קרטיס-רייט בוחרת בתוכנה של Qmarkets לניהול חדשנות בשיתוף כלל עובדי הארגון

קרטיס-רייט, התאגיד החלוצי בתעשיית הבטחון, התעופה, החלל והייצור, בחר ב Qmarkets לניהול רעיונות תוך שיתוף "חוכמת ההמונים" של עובדי החברה הפרושים ברחבי העולם.

קרטיס-רייט הזמינה את כל כח העבודה הגלובאלי שלה, המונה בקירוב כ 9,300 עובדים, להשתתף באתגרים שיועלו בפלטפורמת ניהול הרעיונות מבית Qmarkets – החברה המובילה בעולם בפתרונות תוכנות לניהול אינטיליגנציה קולקטיבית. מערכת ה- Q-ideate זוכת הפרסים של Qmarkets מאפשרת לעובדים לפעול לקידום פתרונות עבור מגוון רחב של אתגרים עסקיים ואסטרגיים, אשר עומדים בפני קרטיס-רייט מדיי יום ביומו. 

כממשיכי דרכם של מקימי החברה המפורסמים וחדורי המוטיבציה- האחים רייט (הידועים גם כ'אבות התעופה') ושל מר גלן קרטיס (אבי התעופה הימית), לחברת קרטיס-רייט יש מורשת מרשימה של חדשנות, אותה Qmarkets גאה להעצים ולשמר.

הפלטפורמה החדשה עלתה לאוויר ב 25 למרץ 2020, ועובדי קרטיס-רייט כבר החלו להעלות רעיונות לאתגרי מערכת אשר פתוחים לצפייה לכלל הארגון. בשלב השני התפתחו הרעיונות המובילים לכדי הבשלה יישומית, במסגרת דירוגים ודיונים דיגיטליים ממוקדים- על גבי הפלטפורמה. בשלב הסופי ייבחרו להטמעה הרעיונות אשר יאושרו כבעלי הערך המוסף המשמעותי ביותר לארגון.

תאגיד קרטיס-רייט הוא תאגיד מגוון, בינלאומי המספק מוצרים ושרותים טכנולוגים והנדסיים ברמה גבוהה. הסרטון מציג את היסטוריית החברה ואת פעילותה הגלובאלית כיום

אחרי ניסיון שנעשה בחברה בעבר- לאיסוף ידני של רעיונות עובדים והכנסתם למאגר מידע, צוות הפרויקט של קרטיס-רייט הבין שעליו לבחון פלטפורמות ייעודיות לניהול חדשנות, טרם בחירת ספק מתאים, אשר יצליח לקחת את הפרויקט לרמה גבוהה יותר. הדרישות כללו יכולות גבוהות לשיתוף ורתימת אלפי עובדים לתהליך החדשנות, כמו גם יכולות ניהול מורכב וכן מיצוי והפקת המירב מהתהליך. לבסוף, נבחרה גרסת ה- flex של תוכנת Q-ideate מבית Qmarkets, וזאת בכדי למנף יכולות ניהול עצמאיות – הכוללות: בניית תהליכים, התאמת טפסי הגשה, ניהול תפקידים ופונקציונאליות של אוטמציה מתקדמת במערכת- הכל בקלות על ידי הלקוח וללא צורך בידע טכני מקדים. עוד יצויין כי המערכת מוטמעת בארגון במספר שפות בכדי למקסם השתתפות מירבית של העובדים מרחבי העולם.

יכולת בנייה תהליכי העבודה בתצורת 'Kanban' של Qmarkets

הפלטפורמה החדשה של קרטיס-רייט לניהול רעיונות נתמכת ע"י שרותי ה Customer Success – שמטרתם להבטיח את הצלחת פרויקט החדשנות והשגת תוצאות מיטביות באופן שוטף ומתמשך. "היכולת לתמוך בחדשנות בארגון כמו קרטיס-רייט אשר הוכיח את עצמו כחדשני לאורך זמן כה רב- הינה מרגשת וממצבת את Qmarkets כבחירה הטבעית והמובילה בכל הקשור בניהול חדשנות בארגונים מתקדמים." אמרה אילונה גוכמן, ראש צוות Customer Success ב Qmarkets. 

אודות קרטיס-רייט

חברת Curtiss-Wright מייצרת מוצרי עלית טכנולוגיים המבוססים תתי מערכות אלקטרוניות ומכניות ורכיבים העומדים בדרישות הנוקשות לתחומי התעופה, חלל ובטחון, בנוסף להתמחותה של החברה במערכות ייצור ייחודיות. עם תשתיות ייצור הפרוסות בכל העולם, קרטיס-רייט היא ספקית מובילה של פתרונות טכנולוגיים בעלי כדאיות כלכלית מוכחת.

כיום, קרטיס-רייט פועלת בשלושה מישורים עיקריים: בקרי זרימה, בקרים וטכנולוגיית קרקע. רשת התשתיות של החברה מעצימה את היכולת לתת מענה באופן יעיל לשווקים גלובאלים. עובדי קרטיס-רייט מספקים חדשנות ברמה גבוהה וניסיון טכנולוגי, ההכרחיים ליעילות בייצור ורשת הפצה שבסופו של דבר משפרים התחרותיות ושביעות הרצון של לקוחותיה.

לחברה קצב צמיחה הגדל בעקביות על ידי מינוף המסה העסקית הקריטית וכן חבילת יכולות חזקות נוספות אשר פותחו בעשור החולף. קרטיס-רייט מיישמים מצוינות תפעולית ומשמעת כלכלית המשיגים תוצאות חיוביות. החברה כרגע זוכה להוביל במספר תחומים במגזרי התעשייה השונים, כאשר היא שמה לעצמה מטרה להיות הבחירה הטבעית כאשר נדרש מענה לאתגרים הנדסים קשים הדורשים מומחיות ייחודית.

אודות Qmarkets

Qmarkets ידועה כחברת תוכנה מובילה בתחום של ניהול רעיונות וחדשנות, המציעה פתרונות המאפשרים לארגונים בכל העולם למנף את חכמת ההמונים. התכנה הנוחה ליישום שמסופקת על ידי Qmarkets – מתוכננת לעזור ללקוחות לנהל את תהליכי החדשנות מקצה לקצה, בנוסף לאיתור, ניתוח, והטמעה יעילים של רעיונות פורצי דרך.

במשך למעלה מ 10 שנים פיתחה Qmarkets מוניטין של ספקית בעלת הפתרונות המקיפים ביותר בעולם- לתוכנות של מיצוי חכמת המונים. החברה הוכרה ע"י חברות הייעוץ מובילות כגון גרטנרפורסטר, MWD Advisors, Info-tech כספקית פתרון תכנה עם יכולות מתקדמות ללא תחרות, בכל הקשור לגמישות טכנולוגית ותכנונית. ל- Qmarkets רשימת לקוחות יוקרתית מכל רחבי העולם, כדוגמת נסטלה, פורד, לופטנזה, AB InBev, Philip Morris International, ברידג'סטון ועוד רבים אחרים.

מוצרי התכנה של Qmarkets מציעים מענה לצרכים מעבר לניהול החדשנות וכוללים גם פתרונות המתמקדים בשיפור תהליכים, שיפור מתמיד, מצוינות תפעולית; חדשנות פתוחה עם לקוחות ושותפים עסקיים; סקאוטינג טכנולוגי לארגונים והזדמנויות של מיזוג ורכישה; ורתימה דיגיטלית של עובדים.

הפתרונות לניהול חדשנות המוצעים על ידי Qmarkets מגיעים עם צד משלים למחויבות להצלחת הלקוח. הדבר בא לידי ביטוי בתצורה של צוות תמיכה גלובאלי של Qmarkets ושימוש באמצעות מתודולוגיות נבחרות (best practices), סדנאות, תרגולים, שרותים מקצועיים ועוד.

למידע פרסומי נוסף אנא צרו קשר:

ערן צור, סמנכ"ל שיווק, Qmarkets
eran.tsur@Qmarkets.net 

למידע נוסף כיצד Qmarkets יכולה לעזור לך לגלות רעיונות שיסייעו לצמיחת החברה שלך, אל תהסס וצור קשר עוד היום!

אנו משתמשים ב cookies על מנת שתקבל את חוויות המשתמש הכי טובה ומתאימה לך. המשך הגלישה שלך באתר מהווה הסכמתך לכך. על מנת לשלוט בהעדפות שלך, עיין במדיניות הפרטיות שלנו.