Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on facebook
Share on pinterest
Share on whatsapp
Sharing is caring!

משרד התחבורה של איווה בחר בפלטפורמה של Qmarkets כמענה חוצה ארגון ליוזמת מיקור המונים של רעיונות

משרד התחבורה של איווה הכריז על פריסה מוצלחת של תוכנת Qmarkets לניהול חדשנות, עם השקת אתר רעיונות המחקר של המשרד. המטרה היא להפעיל פלטפורמה לקליטת רעיונות מבעלי העניין של המשרד (פנימיים וחיצוניים כאחד) כדי להגביר את מידת המעורבות והשקיפות בכל חלקי הארגון.

איווה, ארה"ב – משרד התחבורה של איווה, רשות ממשלתית המבטיחה הובלה בטוחה, יעילה ונוחה של אנשים וסחורות במדינה, השיקה פלטפורמת חדשנות פתוחה במטרה לאתר רעיונות חדשניים מבעלי העניין הרלוונטיים ברחבי המדינה.

למשרד התחבורה המדינתי נדרשה פלטפורמה שתאפשר מעורבות של קהלים פנימיים וחיצוניים באמצעות ממשק אחיד ושקוף. הדבר נעשה על ידי הפעלת תוכנות פנימיות לחדשנות פתוחה לצד תוכנות חיצוניות לחדשנות פתוחה. עם זאת, היה חשוב להטמיע את הכלי כך שהגישה לאזורים מסוימים תינתן באופן בלעדי לעובדי משרד התחבורה. חברת Qmarkets נבחרה הודות לפונקציונליות המעולה בתחום זה והודות לניסיונה בעבודה מול ארגונים מהמגזר הציבורי בפרויקטים דומים.

בעזרת הנהלים המומלצים והבדוקים של Qmarkets, התאים משרד התחבורה את הפלטפורמה למיקור חוץ של רעיונות ויצר תהליך פשוט בן ארבעה שלבים. רעיון שנקלט במערכת עובר לשלב שיתוף הפעולה וההערכה: משתמשי המערכת מעבירים משוב באמצעות פיצ'רים אינטואיטיביים הדומים לרשת חברתית ומסייעים באיתור מיטב הפתרונות באמצעות רכיב פונקציונלי להצבעת המונים. הרעיונות הטובים ביותר עוברים לשלב הפיתוח: שם מתבצעים מיקוד ותיקונים לפני הפיכת הרעיון לפרויקט פעיל.

אתר מיקור החוץ לרעיונות של משרד התחבורה של איווה יאפשר למשתמשים להעלות רעיונות חדשים וחדשניים לשיפור מערכת התחבורה באיווה. 

מחלקת המחקר במשרד התחבורה של איווה מעודדת חדשנות בתחבורה והגשה של רעיונות בנוגע לכל היבטי התחבורה ומערכות התשתית הרלוונטיות – באמצעות מאמצי מחקר ויישום והעברה של טכנולוגיות. בשלושה שבועות בלבד, נקלטו בפלטפורמה יותר מ-60 רעיונות ו-129 הצבעות מצד יותר מ-20 מגישי רעיונות.

"זו פלטפורמה שתאפשר לנו רמה חדשה לגמרי של מעורבות ושקיפות", הסביר בריאן וורל, מנהל תוכנית מחקר במשרד התחבורה של איווה. "אנחנו מרוצים מאוד מהשימוש בכלי של Qmarkets למיקור חוץ של רעיונות כדי לסייע בקידום של חדשנות במשרד התחבורה, במעגלים הפנימיים והחיצוניים."

"משרד התחבורה של איווה 'מוביל את המחנה' הודות ליישומה של גישה כה חדשנית לעידוד מעורבות מצד האזרחים", לדברי סטיב ריד, מנהל תחום החדשנות בארה"ב בחברת Qmarkets. "הפלטפורמה שלנו משמשת בעיקר חברות חדשניות ועולמיות מהמגזר הפרטי, כך שזה משמח מאוד לראות רשות ממשלתית שמרנית יחסית מתייצבת בחוד החנית ונעזרת בכלי שלנו כדי לשאוב מחוכמת המוני הצרכנים. אנחנו כבר נרגשים לראות אילו תוצאות תניב היוזמה!"

אודות משרד התחבורה של איווה

משרד התחבורה של איווה, שהמטה שלו שוכן באיימס שבאיווה, הוא רשות ממשלתית המבטיחה הובלה בטוחה, יעילה ונוחה של אנשים וסחורות במדינה.

הסוכנות הוקמה בשנת 1904 ונקראה אז 'ועדת הדרכים המהירות של מדינת איווה', שלוחה של מכללת מדינת איווה באיימס. בשנת 1913 הופרדה הוועדה מהמכללה והפכה לרשות ממשלתית. ב-1974 צורפה הוועדה לדרכים מהירות לרשות מדינתית גדולה יותר, לצד אמצעי תחבורה נוספים, והפכה למשרד התחבורה של איווה.

About Qmarkets

חברת Qmarkets ידועה כמובילה בתחום של ניהול רעיונות וחדשנות; היא מציעה פתרונות המאפשרים לארגונים ברחבי העולם למנף את חוכמת ההמונים. התוכנה הגמישה של Qmarkets מסייעת ללקוחות לנהל באופן מקיף את תהליכי החדשנות שלהם ואף לאתר, לנתח וליישם באופן אפקטיבי רעיונות פורצי-דרך.

בעשור האחרון, פיתחה Qmarkets מוניטין כאחת מהספקיות הנחשבות בעולם של פתרונות תוכנה למיקור המונים. Qmarkets, שצוינה לטובה על ידי אנליסטים כמו Gartner, Forrester, MWD Advisors ו-Info-tech, מציעה גמישות טכנית ועיצובית ללא מתחרים, לרשימה רחבה של  לקוחות מובילים בעולם; ביניהם Nestle, Ford, Lufthansa, Ab InBev, Philip Morris International, Bridgestone ועוד רבים וטובים.

מוצרי התוכנה של Qmarkets שייכים גם לתחומים שמעבר לניהול חדשנות וכוללים מוצרים לשיפור תהליכים, שיפור מתמיד ומצוינות אופרטיבית; חדשנות פתוחה מול לקוחות ושותפים עסקיים; איתור טכנולוגיות לטובת הזדמנויות בתחום של מיזוגים ורכישות; ומעורבות עובדים בעזרת אמצעים דיגיטליים.

לצד הפתרונות של Qmarkets לניהול חדשנות, מובטחת גם המחויבות שלנו להצלחת לקוחותינו. ההוכחה לכך היא אופן הפעולה של צוות Qmarkets הגלובלי והנהלים המומלצים, הסדנאות, ההדרכות, והשירותים המקצועיים שאנו מציעים.

כדי לברר איך Qmarkets תוכל לסייע בחשיפת רעיונות תומכי-צמיחה לארגון, אין מה להסס: פנו אלינו כבר היום!

 

אנו משתמשים ב cookies על מנת שתקבל את חוויות המשתמש הכי טובה ומתאימה לך. המשך הגלישה שלך באתר מהווה הסכמתך לכך. על מנת לשלוט בהעדפות שלך, עיין במדיניות הפרטיות שלנו.