Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on facebook
Share on pinterest
Share on whatsapp
Sharing is caring!

LEAD Innovation בחרה בפלטפורמה של Qmarkets לסייע לארגונים גלובליים להתמודד עם אתגרי COVID-19

התכנה של Qmarkets נבחרה על ידי חברת LEAD Innovation לתמוך ביוזמות פורצות הדרך – שמטרתן למנף ולהשתמש בחכמת ההמונים של חברות גלובליות כנגד האתגרים שמגיפת COVID-19 הציבה בפניהם.

LEAD Innovation Management – היא חברה אוסטרית עטורת שבחים המתמחה בניהול חדשנות לתאגידים. החברה הפכה את מאגר הלקוחות והמשתמשים איתם היא בקשר, לרשת דיגיטלית של חכמת ההמונים וזאת על בסיס הפלטפורמה הפתוחה של Qmarkets. תחת השם LEAD Proactive' הפלטפורמה משתמשת כמסוף (hub) בו חברות יכולות לתאר את הבעיות אתן הן מתמודדות בעקבות משבר COVID-19, וכן לתרום רעיונות אשר יהיו לחברות אחרות לעזר בבואן לפתור את האתגרים הייחודים להן.

הפורטל החדש שהקימה Lead Proactive מתבסס על היכולות העמוקות לשיתוף רעיונות ולחשיבה משותפת של הפלטפורמה של Qmarkets. ברגע שחברה נתונה מעלה 'אתגר' לפלטפורמה, הוא פתוח לצפייה למשתמשים מחברות דומות. באופן זה יכולים משתמשים אלו להעלות רעיונות, להשתתף בסיעור מוחות דיגיטלי ולתרום לפתרונות אפשריים – בין השאר על ידי הוספת התייחסויות וקבצים נלווים (מסמכים, סרטונים, תמונות וכד') היכן שנדרש. הפלטפורמה זמינה לעסקים מכל תחומי התעשייה השונים וטומנת בחובה מתודלוגיות נבחרות הן של Qmarkets והן של LEAD Innovation Management. 

innovating out of crisis - devices

LEAD Proactive מאחדת את המתדולוגייה המוכחת בשטח של LEAD Innovation יחד עם התוכנה המתקדמת של Qmarkets

Click Here to Get Involved!
לחץ כאן להצטרף לפלטפורמה

"על מנת לספק מענה מהיר ומקיף למספר רב של עסקים ככל שניתן בימים אלו, ידענו שנצטרך להשתמש בפלטפורמה אשר ממוקמת בחוד החנית הטכנולוגית, וזאת הסיבה שבחרנו ב Qmarkets" אמר מייקל פאץ, המייסד של LEAD Innovation Management. "היכולות האוטומטיות של תהליכי קידום הרעיונות, ניהול המשימות, ויכולות חילול דוחות מתקדמים עזרו לנו להרים מערכת יוצאת מן הכלל בזמן קצר ביותר. אנו בטוחים כי LEAD Proactive תשמש כנשק שערכו לא יסולא בפז אשר תאגידים יוכלו לנצל כנגד הקשיים הרבים הנגרמים על ידי השיבוש אשר כולנו חווים".

יוזמת LEAD Proactive יצאה לדרך על בסיס מדיניות פרו-בונו בלבד. מטרת העל שלה היא לעזור לחברות לקבל גישה למומחים ויוזמות ויצרתיות של האקוסיסטם הגלובאלי. רשת המשתמשים של LEAD הספיקה בתקופה הקצרה שהפלטפורמה קיימת- לייצר באוסטריה פוטנציאל לפתרון המוכן לשימוש לצורך ביצוע הבדיקות. הצפי הוא, שבמידה והפתרון ייושם, יוכלו הארגונים המיישמים לבצע 57,000 בדיקות ביום בחניונים של סופרמאקרטים ברחבי המדינה – עם פוטנציאל להצלת מאות אלפיי חי אדם. 

LEAD Innovation Management פתחה פתרון מוכן לשימוש שיאפשר בדיקות בשיטת drive-in שתהווה תשתיות לבדיקות המוניות של וירוס הקורונה.

"אנו מאוד גאים לסייע לשותפים האוסטרים שלנו במאמציהם לתמוך במאמץ הגלובאלי של לקוחותיהם העסקיים, בתקופה זו של חוסר וודאות". אמר נעם דנון, המנכ"ל והמייסד של Qmarkets. "הספקנו כבר לראות לא מעט תפוקות מעודדות מהלקוחות שלנו בזמן משבר הקורונה, ואנו נרגשים בכל פעם מחדש- לראות את התוצאות ברגע שהדלת נפתחת והתשתית לשיתוף זמינה לכולם."

אודות  LEAD Innovation Management GmbH

החברה נוסדה בשנת 2003 תחת השם “LEAD User Network” וצמחה מתוך פעילות הנהלת אוניברסיטת וינה לכלכלה ועסקים. LEAD Innovation Management הינה הספק הראשון של מתודלוגיית LEAD User במדינות דוברות גרמנית בעולם.

innovating out of crisis - LEADהמתודלוגיה המוכחת שלLEAD Innovation.  לניהול רעיונות תיושם למול משבר COVID-19

שנתיים בלבד לאחר הקמתה, LEAD Innovation Management  צמחה להיות חברה בע"מ. הישגיות מתמשכת וצמיחה עסקית אפשרו לבנות רשת בינלאומית לשימושה – רשת היוצרת רעיונות וחדשנות שבשיתוף עם קהל לקוחות מכובד משיקה אותם בהצלחה רבה לשוק.

הצוות של LEAD Innovation Management , המורכב מעובדים בעלי ניסיון, מסייע לחברות גדולות מכל תחומי התעשייה, בכל הקשור לבנייה ותכנון פרויקטי הקמה ושיווק חדשנות.

אודות Qmarkets

Qmarkets ידועה כחברת תוכנה מובילה בתחום של ניהול רעיונות וחדשנות, המציעה פתרונות המאפשרים לארגונים בכל העולם למנף את חכמת ההמונים. התכנה הנוחה ליישום שמסופקת על ידי Qmarkets – מתוכננת לעזור ללקוחות לנהל את תהליכי החדשנות מקצה לקצה, בנוסף לאיתור, ניתוח, והטמעה יעילים של רעיונות פורצי דרך.

במשך למעלה מ 10 שנים פיתחה Qmarkets מוניטין של ספקית בעלת הפתרונות המקיפים ביותר בעולם- לתוכנות של מיצוי חכמת המונים. החברה הוכרה ע"י חברות הייעוץ מובילות כגון גרטנרפורסטר, MWD Advisors, Info-tech כספקית פתרון תכנה עם יכולות מתקדמות ללא תחרות, בכל הקשור לגמישות טכנולוגית ותכנונית. ל- Qmarkets רשימת לקוחות יוקרתית מכל רחבי העולם, כדוגמת נסטלה, פורד, לופטנזה, AB InBev, Philip Morris International, ברידג'סטון ועוד רבים אחרים.

מוצרי התכנה של Qmarkets מציעים מענה לצרכים מעבר לניהול החדשנות וכוללים גם פתרונות המתמקדים בשיפור תהליכים, שיפור מתמיד, מצוינות תפעולית; חדשנות פתוחה עם לקוחות ושותפים עסקיים; סקאוטינג טכנולוגי לארגונים והזדמנויות של מיזוג ורכישה; ורתימה דיגיטלית של עובדים.

הפתרונות לניהול חדשנות המוצעים על ידי Qmarkets מגיעים עם צד משלים למחויבות להצלחת הלקוח. הדבר בא לידי ביטוי בתצורה של צוות תמיכה גלובאלי של Qmarkets ושימוש באמצעות מתודולוגיות נבחרות (best practices), סדנאות, תרגולים, שרותים מקצועיים ועוד.

למידע פרסומי נוסף אנא צרו קשר:

ערן צור, סמנכ"ל שיווק, Qmarkets

eran.tsur@Qmarkets.net 

למידע נוסף כיצד Qmarkets יכולה לעזור לך לגלות רעיונות שיסייעו לצמיחת החברה שלך, אל תהסס וצור קשר עוד היום!

אנו משתמשים ב cookies על מנת שתקבל את חוויות המשתמש הכי טובה ומתאימה לך. המשך הגלישה שלך באתר מהווה הסכמתך לכך. על מנת לשלוט בהעדפות שלך, עיין במדיניות הפרטיות שלנו.