שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב google
Sharing is caring!

הטמעת פלטפורמת החדשנות של Qmarkets במכון מוביל למחקר ביומדיקל (FMI)

המכון בעל השם ברמה עולמית, (Friedrich Miescher Institute for Biomedical Research (FMI הממוקם בבזל – שוויץ, החליט להטמיע את פלטפורמת Qmarkets לניהול רעיונות לשפר ולייעל את תהליכי העבודה בארגון.

בזל, 13 ביולי, 2018 – בהמשך לסקר פנימי שנערך במכון עלה הצורך בפלטפורמה לניהול רעיונות, FMI בחר להטמיע את הפלטפורמה של Qmarkets לניהול רעיונות בקרב 350 עובדי המכון, הכולל בין השאר מספר גבוה של דוקטורנטים ופוסט דוקטורנטים מכל העולם. ההחלטה התקבלה בזכות הגמישות של פלטפורמת Qmarkets והניסיון הנצבר בקרב חברות בעלי אופי מדעי מחקרי, בעיקר בשוויץ.

מכון FMI – יחד עם (Novartis Institutes for Biomedical Research (NIBR ואוניברסיטת בזל – עורכים מגוון רחב של פרויקטי מחקר על מנת להבין את המכניזם המולקולרי בגוף בריא ובגוף נגוע במחלות. בנוסף להיותו מכון לימודי לתלמידים ומדענים, בקרב עובדיו נמנים גם אקדמאים בכירים, משאבי אנוש, אנשי רישוי ופטנטים, מנהלים בכירים בתחום התקשורת ואנשי מקצוע נוספים.

Thibaut Siegmann, Head Knowledge Management at FMI

"מתודולוגיות להעלאת רעיונות ופתרון בעיות שיחקו תפקיד משמעותי בכל פעילויות המחקר השוטפות שלנו" אמר     תיבוט זיגמן, מנהל הידע ב FMI. "פלטפורמת ה Qmarkets עזרה לנו לארגן ולהגיע למצב אופטימאלי של תהליכי החדשנות על גבי פלטפורמה אחת ידידותית למשתמש". "בנוסף לשיפור והתייעלות בפיתוח אסטרטגיות המשלבות היבטים מדעים, טכנולוגיים ואדמיניסטרארטיביים עזרה הפלטפורמה לייעל ולמצות את האופטימום האפשרי בתהליכי העבודה היומיומיים".

FMI משתמש הלכה למעשה בשיטות המומלצות שבאות עם פלטפורמת ה Qmarkets הכוללות בין השאר יכולות להשתמש בתבניות לתהליכי עבודה ושליחת רעיונות נבחרים לקבלת חוות דעת והערכה של וועדה פנימית.

"אנחנו גאים לראות את גופי מחקר חלוציים כדוגמת FMI העושים שימוש בפלטפורמת ה Qmarkets כמענה לאתגרים שיתופיים וקבלת רעיונות חדשים" אמר מייקל סטיגלר השותף המייסד."במהלך העבודה עם אנשי מכון FMI שמחנו לראות את המוטיבציה והלהט בארגון לקדם את תחום החדשנות"

______________________________________

אודות מכון Friedrich Miescher למחקר ביומדיקל (FMI)

מכון ה (Friedrich Miescher Institute for Biomedical Research (FMI מבוסס בבזל, שוויץ, ובעל שם בקנה מידה עולמי במחקר העוסק במדעי החיים. הוא נוסד בשנת 1970 במהלך משותף לחברות פרמצבטיקה. הוא פועל בשיתוף עם Novartis Institutes for Biomedical Research – NIBR ואוניברסיטת בזל.

מכון ה FMI מסור לחקר יסודות עולם הביומדיקל. תחומים בהם מתמחה המכון הינם ניורוביולוגיה, ביולוגיה כמותית ואפיגנטיקה. בנוסף ה FMI משמש כגוף לימודי לדוקטורנטים ופוסט דוקטורנטים מכל העולם. פרופסור סוזן גסר עומדת בראש המכון משנת 2004.

_____________________________________

אודות Qmarkets

כחברה מוכרת ומובילה בתחום ניהול החדשנות והעלאת רעיונות, צברה Qmarkets מוניטין בעשור האחרון כספקית פתרונות התוכנה עבור מיקור המונים המקיפה ביותר בעולם. מוכרת ע"י חברות המחקר והאנליסטים המובילות בעולם כדוגמת גרטנר, פורסטר ו Info Tech, מציעה Qmarkets יכולות טכניות וגמישות במתן הפתרון המותאם, עם יתרון מוחלט על פני המתחרים, לרשימת לא מבוטלת של לקוחות מובילים בכל העולם כדוגמת נסטלה, פורד לופטהנזה, Ab InBev, UniCredit,  Phillip Morris International ועוד רבים אחרים.

המענה והתמיכה שמגיע עם התוכנות של Qmarkets הוא הרבה מעבר לניהול חדשנות וכולל גם תוצרים המתמקדים בשיפור תהליכים, שיפור מתמיד ומצוינות תפעולית, חדשנות פתוחה עם לקוחות ושותפים עסקים, טק סקאוטינג, הזדמנויות לרכישות ומיזוגים ושילוב ורתימת העובדים באופן ממוכן.

להודעות עיתונות אנא צרו קשר:

מר אליוט ווטקינס

מנהל השיווק, Qmarkets

elliott.wilkins@Qmarkets.net

Business Innovation Brief

Discover How Philip Morris International Is Transforming Via Innovative Self-Disruption

This insightful free webinar explores how the world’s leading cigarette company is implementing one of the most revolutionary innovation strategies in modern business…

New call-to-action
Dont miss out!

אנו משתמשים ב-cookies.
אנו משתמשים ב cookies על מנת שתקבל את חוויות המשתמש הכי טובה ומתאימה לך. המשך הגלישה שלך באתר מהווה הסכמתך לכך. על מנת לשלוט בהעדפות שלך, עיין במדיניות הפרטיות שלנו.