Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on facebook
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on google
Sharing is caring!

מערכת ניהול החדשנות של Qmarkets נבחרה לשמש כמדגים הוראה טכנולוגי על ידי מרכז הידע לחדשנות בטכניון

התוכנה שימשה ללימוד ואימון המנהלים המשתתפים במחזור השני של תוכנית "מנהל החדשנות הארגוני" במרכז

תל אביב, ישראל – מרץ 10, 2018: המערכת לניהול חדשנות ארגונית מבית Qmarkets, החברה המובילה בעולם לפתרונות אינטליגנציה קולקטיבית בארגוני ענק, נבחרה ככלי הכשרה והדגמה- עליו יוכשרו מנהלי החדשנות של המחר, במחזור השני של תוכנית "מנהל החדשנות הארגוני" בהובלת מרכז הידע לחדשנות בטכניון.

רונית אביב- מנהלת מרכז הידע לחדשנות

"תכנית מנהל החדשנות הארגונית היא תכנית ראשונה מסוגה בארץ" אומרת רונית אביב- מנהלת מרכז הידע לחדשנות. "מטרת התוכנית לתת מענה יסודי לתפקיד חדש המתהווה בארגונים בשנים האחרונות. התוכנית מבוססת על הידע המחקרי, המעשי והעדכני ביותר והיא מועברת באמצעות מומחים אקדמיים ומנהלי חדשנות מובילים בתעשייה הישראלית. במסגרת התוכנית מתנסים מנהלי החדשנות במתודולוגיות לקידום חדשנות בארגון ובכלים הטכנולוגיים מתקדמים, כדוגמת המערכת לניהול חדשנות ורעיונות מבית Qmarkets". לדברי אביב- "התכנית מתמקדת בארבע מישורי ידע בניהול חדשנות: תרבות ארגונית, מערך ארגוני, אסטרטגיה לחדשנות וכלים לניהול תהליך החדשנות, על בסיס מודל "מסע הרעיון", פרי פיתוחה של  פרופ' מרים ארז."

עוד הוסיפה רונית אביב, כי "תוכנת ניהול החדשנות של חברת Qmarkets מהווה פלטפורמה המקדמת באופן משמעותי את ניהול מערך החדשנות הארגוני ונותנת מענה לאתגרים העולים בניהול תהליך החדשנות. אי לכך מצאנו לנכון לחשוף את משתתפי התוכנית למערכת המתקדמת במסגרת משימות הלימוד."

נעם דנון- מייסד ומנכ"ל Qmarkets: "אנו גאים בכך שהמערכת של Qmarkets משמשת ללימוד והכשרת מנהלי החדשנות של המחר וכמובן- הידיעה שהתוכנית תורמת בעקיפין לקידום תחום ניהול החדשנות בישראל- הנה גאווה כפולה מבחינתנו".


אודות Qmarkets

Qmarkets ידועה כחברת תוכנה מובילה בתחום של ניהול רעיונות וחדשנות, המציעה פתרונות המאפשרים לארגונים בכל העולם למנף את חכמת ההמונים. התכנה הנוחה ליישום שמסופקת על ידי Qmarkets – מתוכננת לעזור ללקוחות לנהל את תהליכי החדשנות מקצה לקצה, בנוסף לאיתור, ניתוח, והטמעה יעילים של רעיונות פורצי דרך.

במשך למעלה מ 10 שנים פיתחה Qmarkets מוניטין של ספקית בעלת הפתרונות המקיפים ביותר בעולם- לתוכנות של מיצוי חכמת המונים. החברה הוכרה ע"י חברות הייעוץ מובילות כגון גרטנרפורסטר, MWD Advisors, Info-tech כספקית פתרון תכנה עם יכולות מתקדמות ללא תחרות, בכל הקשור לגמישות טכנולוגית ותכנונית. ל- Qmarkets רשימת לקוחות יוקרתית מכל רחבי העולם, כדוגמת נסטלה, פורד, לופטנזה, AB InBev, Philip Morris International, ברידג'סטון ועוד רבים אחרים.

מוצרי התכנה של Qmarkets מציעים מענה לצרכים מעבר לניהול החדשנות וכוללים גם פתרונות המתמקדים בשיפור תהליכים, שיפור מתמיד, מצוינות תפעולית; חדשנות פתוחה עם לקוחות ושותפים עסקיים; סקאוטינג טכנולוגי לארגונים והזדמנויות של מיזוג ורכישה; ורתימה דיגיטלית של עובדים.

הפתרונות לניהול חדשנות המוצעים על ידי Qmarkets מגיעים עם צד משלים למחויבות להצלחת הלקוח. הדבר בא לידי ביטוי בתצורה של צוות תמיכה גלובאלי של Qmarkets ושימוש באמצעות מתודולוגיות נבחרות (best practices), סדנאות, תרגולים, שרותים מקצועיים ועוד.


אודות מרכז הידע לחדשנות בטכניון

מטרת מרכז הידע לחדשנות היא לקדם חדשנות במשק הישראלי כאמצעי לצמיחה ולהובלה בתחרות בשוק העולמי. התפיסה המנחה את המרכז היא שהעלאת רמת החדשנות במדינה דורשת שילוב בין תהליכי Bottom-Up, שמקורם בעובד, בצוות או בארגון, לבין תהליכי Top-Down המוכוונים ונתמכים על ידי מדיניות ממשלתית בשילוב הידע והמצוינות האקדמית בישראל, ליצירת שילוש כוחות המורכב מהתעשייה, האקדמיה והממשל.
כיום מפעיל ומוביל המרכז- מגוון יוזמות כדוגמת פורום מנהלים לחדשנות, תהליכי מחקר התערבות, תוכניות לקידום חדשנות וטרנספורמציה דיגיטלית בתעשיה הקלאסית במאצעות צוותי סטודנטים ועוד


 

לשאלות מאמצעי התקשורת, ניתן לפנות אל:
ערן צור
סמנכ”ל שיווק, Qmarkets
Eran.Tsur@Qmarkets.net

אנו משתמשים ב cookies על מנת שתקבל את חוויות המשתמש הכי טובה ומתאימה לך. המשך הגלישה שלך באתר מהווה הסכמתך לכך. על מנת לשלוט בהעדפות שלך, עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

הורידו חינם את הדוח ההשוואתי החדש מבית G2, למערכות ניהול רעיונות וחדשנות – אביב 2020!

עדיין מתלבטים בשאלה – מהי המערכת לניהול חדשנות אשר הכי מתאימה לארגון שלכם? שווה להעיף מבט בדוח השוואתי זה ולגלות מהם הפרמטרים החשובים ביותר שיש לשקול…
הורדו עכשיו!
רק עוד קליק אחד (או שניים)...