Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on facebook
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on google
Sharing is caring!

Qmarkets נבחרה למובילת שוק תוכנות לניהול רעיונות בדוח מבוסס חווית משתמש חורף 2020

עם תוצאות יוצאות מן הכלל במגוון קטגוריות, Qmarkets סומנה לאחרונה כמובילת שוק ע"י FeaturedCustomers– פלטפורמה נבחרת לסיקורים והמלצות של לקוחות ומשתמשים לתוכנות ושרותי B2B.

תל אביב, 23 לינואר, 2020 – FeaturesCustomers פרסמה לאחרונה את דוח חורף 2020 שלה על תוכנות לניהול רעיונות. הדוח כולל ניתוח מפורט של ספקי פתרונות תוכנה לניהול רעיונות וחדשנות, ומטרתו לסייע ללקוחות פוטנציאלים לקבל החלטה באמצעות מידע מבוסס ואמין של משתמשים – סיקורים, סיפורי הצלחה, מקרי בוחן, וסרטונים. הדוח לוקח בחשבון בין השאר אינדקציות מבוססות תעבורת רשת, ומגמות חיפוש בנוסף למידע מצטבר ממקורות אונליין ומידע מהמדיה.

FeaturedCustomers בחנו את כל החברות הקיימות בשוק לפי קריטריונים על מנת לצרפם לדוח כולל. 15 חברות בלבד עברו את הקריטריונים וזכו להופיע בדוח המסכם. Qmarkets סומנה במקום בולט כמובילת שוק. הישג זה נרשם בזכות משובים חיובים באופן גורף שהתקבלו ע"י משתמשים, אשר סיפרו ש Qmarkets היא אחת מהתוכנות לניהול רעיונות הטובה בשוק.

פורצי דרך בתעשייה – מה כוללת הקטגוריה של מוביל שוק' בדוח FeaturedCustomers

ההכתרה למוביל שוק ניתנת לספקים בעלי מאגר לקוחות ונתח שוק מבוססים ומשמעותים, זאת בנוסף להיותם בעלי יחס יישום גבוה של שביעות רצון לקוחות, ציון גבוה לתכנים תומכים ונוכחות במרחב המדיה הפרופרציונלית ליחס החברה.

העקביות שבה Qmarkets סיפקה תוכן באיכות גבוהה להבטחת הצלחת הלקוחות – כגון, בלוגים לשיטות מומלצות, מקרי בוחן, וובינרים – הובילה לזכייה בפרס 'מוביל שוק'. בנוסף, הדוח כלל קישורים ל 42 מקורות נפרדים מלקוחות מרוצים – המדגישים כיצד הם השתמשו ביכולות הפלטפורמה של Qmarkets לקבלת תרומה מקסימלית לארגון. כמו כן, הדוח ציין חלק מהלקוחות היוקרתים של Qmarkets – כדוגמת מקדונלד'ס, פורד ולופטנזה.

הציונים לשבח שבזכותם Qmarkets קיבלה את פרס 'מוביל שוק' מ FeaturesCustomers לא נעלמו מהעין וקיבלו הוקרה גם מפלטפורמות צד שלישי. דוח חורף 2020 של G2 דירג את Qmarkets #1 לתוכנות ניהול רעיונות עם המומנטום הכי גבוה המבוסס מידע רשתי.

דוגמה אישית למצוינות: החזון של Qmarkets למיקסום הצלחת לקוח

הדירוג הגבוה שקיבלה Qmarkets בדוח משקף את הגישה ההוליסטית שלה כחברה להצלחת לקוח (Customer Success). מעבר לעובדה שהחברה מציעה מערך מגוון של משאבים ושרותים (מדריכים, סדנאות, וובינרים וכדומה) להתמודדות עם אתגרים עיקרים, מציעה בנוסף Qmarkets גם תמיכה ללקוחות בכל שלב ושלב במסע למימוש החדשנות בארגון.

"אוצר הידע שנצבר במהלך השנים בעבודה שלנו עם לקוחות מגוון רחב של תעשיות עזר לנו משמעותית ללטש את את היכולות התמיכה שלנו." אמרה אילונה גוכמן, מנהלת תחום Customer Success. "זה נהדר לראות את כיצד זה לידי ביטוי בדוח של FeaturedCstomers. בנוסף, יש לנו עוד תוכניות מסעירות שנמצאות בשלבי פיתוח המיועדות להרחיב את המענה הניתן בצוות להצלחת הלקוח, אשר יציגו כלים ושרותים נוספים. אנו מצפים בכיליון עיניים להציג בהקדם פרטים נוספים על חידושים אילו"

אודות FeaturedCustomers

FeaturedCustomers היא פלטפורמת הלקוחות היחידה בעולם המכסה את תוכנות ושרותים בתחום ה B2B. הפלטפורמה מסייעת ללקוחות פוטנציאלים של B2B לחקור ולגלות תוכנות ושרותים באמצעות מידע מאומת ומהימן שהתקבל ע"י משתמשים כגון חוות דעת, סיפורי הצלחה, מקרי בוחן וסרטונים. מדי יום, FeaturedCustomers עוזרים ומשפיעים על החלטות רכש של אלפי לקוחות B2B אשר נמצאים בשלבים האחרונים של תהליך הרכישה – החל מחברות פורצ'ן 500 ועד חברות SMB. למידע נוסף אנא בקרו באתר שלהם.

אודות Qmarkets

Qmarkets ידועה כחברת תכנה מובילה בתחום של ניהול רעיונות וחדשנות, המציעה פתרונות המאפשרים לארגונים בכל העולם למנף את חכמת ההמונים. התכנה הנוחה ליישום המסופקת על ידי Qmarkets מתוכננת לעזור ללקוחות לנהל את תהליכי החדשנות מקצה לקצה, בנוסף לאיתור, ניתוח, והטמעה יעילים של רעיונות פורצי דרך.

במשך למעלה מ 10 שנים פיתחה Qmarkets מוניטין של ספקית של אחת מהפתרונות הכי מקיפים לתוכנות של מיצוי חכמת המונים בעולם. החברה הוכרה ע"י חברות הייעוץ מובילות כגון גרטנר, פורסטר, MWD Advisors, Info-tech כספקית פתרון תכנה עם יכולות מתקדמות ללא מתחרים בכל הקשור לגמישות הטכנולוגית והתכנונית עם רשימת לקוחות יוקרתית מהעולם כדוגמת נסטלה, פורד, לופטנזה, AB InBev, Philip Morris International, ברידג'סטון ועוד רבים אחרים.

מוצרי התכנה של Qmarkets מציעים מענה לצרכים מעבר לניהול החדשנות וכוללים גם פתרונות המתמקדים בשיפור תהליכים, שיפור מתמיד, מצוינות תפעולית; חדשנות פתוחה עם לקוחות ושותפים עסקיים; סקאוטינג טכנולוגי לארגונים והזדמנויות של מיזוג ורכישה; ורתימה דיגיטלית של עובדים.

הפתרונות לניהול חדשנות המוצעים על ידי Qmarkets מגיעים עם צד משלים למחויבות להצלחת הלקוח. הדבר בא לידי ביטוי בתצורה של צוות תמיכה גלובאלי של Qmarkets ושימוש באמצעות מתודולוגיות נבחרות (best practices), סדנאות, תרגולים, שרותים מקצועיים ועוד.

למידע פרסומי נוסף אנא צרו קשר:

מר אליוט ווילקינס

מנהל שיווק, Qmarkets

elliott.wilkins@Qmarkets.net

 

 

אנו משתמשים ב cookies על מנת שתקבל את חוויות המשתמש הכי טובה ומתאימה לך. המשך הגלישה שלך באתר מהווה הסכמתך לכך. על מנת לשלוט בהעדפות שלך, עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

הורידו חינם את הדוח ההשוואתי החדש מבית G2, למערכות ניהול רעיונות וחדשנות – אביב 2020!

עדיין מתלבטים בשאלה – מהי המערכת לניהול חדשנות אשר הכי מתאימה לארגון שלכם? שווה להעיף מבט בדוח השוואתי זה ולגלות מהם הפרמטרים החשובים ביותר שיש לשקול…
הורדו עכשיו!
רק עוד קליק אחד (או שניים)...