Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on facebook
Share on pinterest
Share on whatsapp
Sharing is caring!

חברת BERNMOBIL – מחברות התחבורה הציבורית הגדולות באירופה- הטמיעה את פלטפורמת החדשנות של Qmarkets

חברת BERNMOBIL הכריזה על על פריסה מוצלחת של מערכת ניהול הרעיונות של Qmarkets לצורך קידום החדשנות עבור שרותי התחבורה העירוניים של החברה.

תל אביב 1 ביולי, 2018 – BERNMOBIL, חברת שרותי תחבורה עירוניים בבירת שוויץ ברן וסביבותיה – הטמיעה את פלטפורמת Qmarkets  לניהול חדשנות בקרב 1,000 עובדי החברה אשר יוכלו מעתה להשתמש במערכת הן ממחשביהם במקום העבודה והן ממכשירי הסמארטפון שלהם.

BERNMOBIL משרתת למעלה מ 100 מיליון נוסעים מדי שנה, ונודעת במוניטין שלה ברחבי אירופה כפורצת דרך וככזאת החושבת מספר צעדים קדימה, למול מגוון האתגרים העומדים בפני החברה, החל מאנרגיה מתחדשת ועד שביעות רצון הנוסעים. יחד עם זאת, מתוך רצון ומטרה להיות יותר חדשנים ויותר יעילים – לא הסתפקה החברה בהנ"ל והחליטה להתוות תפיסה פתוחה של העלאת רעיונות מכלל עובדיה המעורבים בתהליכים.

"החלטתה של BERNMOBIL לבחור ב Qmarkets, התקבלה לאור גמישות ויכולת ההתאמה של התוכנה לצרכי הארגון והממשק הידידותי והאינטואיטיבי של התוכנה, המאפשר לכל עובד להבין ולעבוד עם התוכנה מהרגע הראשון." אמר אריאן אפולטר, מנהל הפיתוח העסקי של BERNMOBIL, "עם תכנת Qmarkets המותאמת אישית לכל צרכינו היה קל מאוד להטמיע ולרתום את העובדים, בכדי לקדם את תחום החדשנות בחברה"

החברה הניעה תהליך גדול של הטמעת המערכת לכלל עובדי החברה לאחר פיילוט בו – בתוך פחות מחודש התקבלו כ-60 רעיונות, למעלה מ 200 הצבעות, תוך מעורבות של 50 משתתפים נבחרים שמונו להוביל את הפיילוט.

אנשי Qmarkets עבדו בצמידות לצוות הפרויקט של BERNMOBIL להבטיח שכל הדרישות לקונפיגורציות, מיתוג וסבבי העבודה יסופקו במלואם.

"ניהול חדשנות תמיד שיחק תפקיד עיקרי באופן בו החברה שלנו השפיעה והשתלבה בנוף העיר ברן. הפלטפורמה של Qmarkets אפשרה לנו לשפר ולהעצים את תהליכי ניהול החדשנות ואנו מרוצים מאוד מהאופן בו הרעיונות התקבלו וכן מרמות מעורבות העובדים בארגון אשר עלו"

"בזכות העבודה הצמודה של צוותים מ Qmarkets ומ BERNMOBIL המעבר מפיילוט מוצלח להטמעה מלאה עבר באופן חלק. אנחנו שמחים מאוד לעבוד עם חברה המספקת שרותים עירונים וציבורים אשר מוכוונת חדשנות כמו BERNMOBIL" אמר מייקל סטילג'ר שותף מייסד של חברת Qmarkets. "הרמה הגבוהה של מחויבות, פתיחות וחילול רעיונות חדשים ב BERNMOBIL מטפחת ומעודדת וכבר ניתן לראות כיצד ההשפעה באה לידי ביטוי ביצירתיות ובכושר המצאה שהופגנו. אנו מצפים להמשך עבודה פורייה עם BERNMOBIL, בכדי להמשיך ולקדם חדשנות תחבורתית בעתיד".

אודות Qmarkets

Qmarkets ידועה כחברת תוכנה מובילה בתחום של ניהול רעיונות וחדשנות, המציעה פתרונות המאפשרים לארגונים בכל העולם למנף את חכמת ההמונים. התכנה הנוחה ליישום שמסופקת על ידי Qmarkets – מתוכננת לעזור ללקוחות לנהל את תהליכי החדשנות מקצה לקצה, בנוסף לאיתור, ניתוח, והטמעה יעילים של רעיונות פורצי דרך.

במשך למעלה מ 10 שנים פיתחה Qmarkets מוניטין של ספקית בעלת הפתרונות המקיפים ביותר בעולם- לתוכנות של מיצוי חכמת המונים. החברה הוכרה ע"י חברות הייעוץ מובילות כגון גרטנרפורסטר, MWD Advisors, Info-tech כספקית פתרון תכנה עם יכולות מתקדמות ללא תחרות, בכל הקשור לגמישות טכנולוגית ותכנונית. ל- Qmarkets רשימת לקוחות יוקרתית מכל רחבי העולם, כדוגמת נסטלה, פורד, לופטנזה, AB InBev, Philip Morris International, ברידג'סטון ועוד רבים אחרים.

מוצרי התכנה של Qmarkets מציעים מענה לצרכים מעבר לניהול החדשנות וכוללים גם פתרונות המתמקדים בשיפור תהליכים, שיפור מתמיד, מצוינות תפעולית; חדשנות פתוחה עם לקוחות ושותפים עסקיים; סקאוטינג טכנולוגי לארגונים והזדמנויות של מיזוג ורכישה; ורתימה דיגיטלית של עובדים.

הפתרונות לניהול חדשנות המוצעים על ידי Qmarkets מגיעים עם צד משלים למחויבות להצלחת הלקוח. הדבר בא לידי ביטוי בתצורה של צוות תמיכה גלובאלי של Qmarkets ושימוש באמצעות מתודולוגיות נבחרות (best practices), סדנאות, תרגולים, שרותים מקצועיים ועוד.

להודעות עיתונות אנא צרו קשר עם:

מר אליוט ווילקינס

מנהל השיווק, Qmarkets

elliott.wilkins@Qmarkets.net

 

אנו משתמשים ב cookies על מנת שתקבל את חוויות המשתמש הכי טובה ומתאימה לך. המשך הגלישה שלך באתר מהווה הסכמתך לכך. על מנת לשלוט בהעדפות שלך, עיין במדיניות הפרטיות שלנו.