שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב google
Sharing is caring!

חברת BERNMOBIL – מחברות התחבורה הציבורית הגדולות באירופה- הטמיעה את פלטפורמת החדשנות של Qmarkets

חברת BERNMOBIL הכריזה על על פריסה מוצלחת של מערכת ניהול הרעיונות של Qmarkets לצורך קידום החדשנות עבור שרותי התחבורה העירוניים של החברה.

תל אביב 1 ביולי, 2018 – BERNMOBIL, חברת שרותי תחבורה עירוניים בבירת שוויץ ברן וסביבותיה – הטמיעה את פלטפורמת Qmarkets  לניהול חדשנות בקרב 1,000 עובדי החברה אשר יוכלו מעתה להשתמש במערכת הן ממחשביהם במקום העבודה והן ממכשירי הסמארטפון שלהם.

BERNMOBIL משרתת למעלה מ 100 מיליון נוסעים מדי שנה, ונודעת במוניטין שלה ברחבי אירופה כפורצת דרך וככזאת החושבת מספר צעדים קדימה, למול מגוון האתגרים העומדים בפני החברה, החל מאנרגיה מתחדשת ועד שביעות רצון הנוסעים. יחד עם זאת, מתוך רצון ומטרה להיות יותר חדשנים ויותר יעילים – לא הסתפקה החברה בהנ"ל והחליטה להתוות תפיסה פתוחה של העלאת רעיונות מכלל עובדיה המעורבים בתהליכים.

"החלטתה של BERNMOBIL לבחור ב Qmarkets, התקבלה לאור גמישות ויכולת ההתאמה של התוכנה לצרכי הארגון והממשק הידידותי והאינטואיטיבי של התוכנה, המאפשר לכל עובד להבין ולעבוד עם התוכנה מהרגע הראשון." אמר אריאן אפולטר, מנהל הפיתוח העסקי של BERNMOBIL, "עם תכנת Qmarkets המותאמת אישית לכל צרכינו היה קל מאוד להטמיע ולרתום את העובדים, בכדי לקדם את תחום החדשנות בחברה"

החברה הניעה תהליך גדול של הטמעת המערכת לכלל עובדי החברה לאחר פיילוט בו – בתוך פחות מחודש התקבלו כ-60 רעיונות, למעלה מ 200 הצבעות, תוך מעורבות של 50 משתתפים נבחרים שמונו להוביל את הפיילוט.

אנשי Qmarkets עבדו בצמידות לצוות הפרויקט של BERNMOBIL להבטיח שכל הדרישות לקונפיגורציות, מיתוג וסבבי העבודה יסופקו במלואם.

"ניהול חדשנות תמיד שיחק תפקיד עיקרי באופן בו החברה שלנו השפיעה והשתלבה בנוף העיר ברן. הפלטפורמה של Qmarkets אפשרה לנו לשפר ולהעצים את תהליכי ניהול החדשנות ואנו מרוצים מאוד מהאופן בו הרעיונות התקבלו וכן מרמות מעורבות העובדים בארגון אשר עלו"

"בזכות העבודה הצמודה של צוותים מ Qmarkets ומ BERNMOBIL המעבר מפיילוט מוצלח להטמעה מלאה עבר באופן חלק. אנחנו שמחים מאוד לעבוד עם חברה המספקת שרותים עירונים וציבורים אשר מוכוונת חדשנות כמו BERNMOBIL" אמר מייקל סטילג'ר שותף מייסד של חברת Qmarkets. "הרמה הגבוהה של מחויבות, פתיחות וחילול רעיונות חדשים ב BERNMOBIL מטפחת ומעודדת וכבר ניתן לראות כיצד ההשפעה באה לידי ביטוי ביצירתיות ובכושר המצאה שהופגנו. אנו מצפים להמשך עבודה פורייה עם BERNMOBIL, בכדי להמשיך ולקדם חדשנות תחבורתית בעתיד".

אודות Qmarkets

כחברה מוכרת ומובילה בתחום ניהול החדשנות והעלאת רעיונות, צברה Qmarkets מוניטין בעשור האחרון כספקית בעלת פתרונות התוכנה המקיפים והמובילים ביותר בעולם לאיסוף ופיתוח המוני של רעיונות מקהלים גדולים. מוכרת ע"י חברות המחקר והאנליסטים הגדולות בעולם כדוגמת גרטנר, פורסטר ו Info Tech, מציעה Qmarkets יכולות טכניות וגמישות במתן הפתרון המותאם, עם יתרון מוחלט על פני המתחרים, לרשימה מרשימה של לקוחות מובילים בכל העולם, כדוגמת נסטלה, פורד, לופטהנזה, Ab InBev, UniCredit,  Phillip Morris International ועוד רבים אחרים.

הפתרונות של Qmarkets הנם הרבה מעבר לניהול חדשנות ובין השאר כוללים גם תוצרים המתמקדים בשיפור תהליכים, שיפור מתמיד ומצוינות תפעולית, חדשנות פתוחה עם לקוחות ושותפים עסקיים חיצוניים, פתרונות לניהול אופרציית טק סקאוטינג של הזדמנויות לרכישות ומיזוגים, וכן פתרונות לשילוב ורתימת עובדים לשיתוף פעולה ארגוני באופן דיגיטלי וחדשני.

להודעות עיתונות אנא צרו קשר עם:

מר אליוט ווילקינס

מנהל השיווק, Qmarkets

elliott.wilkins@Qmarkets.net

 

Business Innovation Brief

Discover How Philip Morris International Is Transforming Via Innovative Self-Disruption

This insightful free webinar explores how the world’s leading cigarette company is implementing one of the most revolutionary innovation strategies in modern business…

New call-to-action
Dont miss out!

אנו משתמשים ב-cookies.
אנו משתמשים ב cookies על מנת שתקבל את חוויות המשתמש הכי טובה ומתאימה לך. המשך הגלישה שלך באתר מהווה הסכמתך לכך. על מנת לשלוט בהעדפות שלך, עיין במדיניות הפרטיות שלנו.