שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב google
Sharing is caring!

פלטפורמת Qmarkets כמאיץ חדשנות בקבוצת Vapo – אחת מחברות המובילות בחדשנות בתחום הביו-אנרגיה.

קבוצת Vapo הצהירה כי הטמיעה בהצלחה מלאה את התוכנה לניהול חדשנות של Qmarkets. ההחלטה על הטמעת התוכנה נבעה מההבנה והצורך של קבוצת Vapo לסנכרן את תהליכי העבודה חוצי המחלקות, לנפץ מחסומי תקשורת ולתמרץ עובדים שייתרמו רעיונות לחברה.

יובסיקלה, פינלנד, 3 לספטמבר 2018 – קבוצת Vapo, ספקית גדולה של פתרונות אנרגיה ידידותיים לסביבה, בחרה ליישם את גרסת ה- flex של פלטפורמת Q-ideate מחבילת הפתרונות של Qmarkets לטובת מיצוי חכמת ההמונים ומיצוי רעיונות עובדי החברה. הפלטפורמה תוטמע בקרב קרוב ל 1000 עובדי החברה המפוזרים ברחבי פינלנד, שוודיה ואסטוניה.

קבוצת Vapo מחויבת לספק פתרונות קיימות העונים לאתגרים המתפתחים לאור שינויי האקלים, עיור וזיהום.

מיה סומינאן, מנהלת איזור עסקי בקבוצת Vapo

החברה – אשר הפכה להיות הלקוח הפיני בראשון של חברת Qmarkets – דיווחה על מחזור שנתי של 419.8 מיליון איורו לשנת 2017. יחד עם זאת, מאחר ונושא של ניהול הרעיונות נוהל באופן ידני ולא ממוכן בין המחלקות, הוחלט כי שימוש בפלטפורמה דיגיטאלית לניהול החדשנות תיצור הרמוניה ושיתוף ותאפשר לעובדים לעבוד בצורה רציפה וחלקה בין ארצות.

לאחר תהליכי בחינה והערכה של מספר ספקי פתרונות מתחום ניהול החדשנות, קבוצת Vapo יצאה לפיילוט עם פלטפורמת Q-Ideate מבית Qmarkets באפריל 2018.

"אנו זקוקים לפלטפורמה שתאפשר לשנות ולהתאים אותה לצרכים הייחודים שלנו עם הזמן" – אמרה מיה סומינאן, מנהלת איזור עסקי בקבוצת Vapo

"מהדורת flex לניהול רעיונות של Qmarkets היווה הפתרון המושלם, איפשר לנו במהירות ובקלות לבצע שינוייים באמצעות כלי האדמין לשימוש עצמי של המוצר עם ממשק ידידות למשתמש"

קבוצת Vapo מתכננת להשתמש בפלטפורמת Qmarkets גם לניהול קמפיינים בסביבה פתוחה בעתיד, איסוף מידע ורעיונות הן מלקוחות והן משותפים. "זה נפלא  לראות חברה עם מחויבות כה גדולה לאיכות הסביבה עם אנרגיה מתחדשת המשתמשת בפלטפורמה שלנו" אמר מיכאל סטילגר, אחד מייסד-שותף של Qmarkets. "זה יהיה מאוד מרתק לראות את תוצאות הפרויקט".

______________________________________

אודות קבוצת Vapo

קבוצת Vapo נוסדה בשנת 1940, כחברה לעצי הסקה, וכיום היא ספקית עיקרית של דלקים ביולוגים ממוחזרים – המייצרים חום, חשמל ואדים משבבי עץ וקפסולות  ומחצבי אנרגיה נוספים. החברה משולבת עם תאגיד קקיה, אחד מהספקים המובילים באירופה לחומרי דישון וחומרי מצע לגידול.

מקורו של הקוד המוסרי של החברה הוא בחיבור של אנשי הצפון עם הטבע ועם משאבי הטבע. הם מחויבים לשימוש שיטות ביו-אנרגיות לקדם תעשיות ייצור מזון בריאות, צמצום זיהום, אספקת פתרונות חום יעילים והן למבלי לפגוע במקורות מים טריים. האסטרטגיות היעילות של קבוצת Vapo הוכיחו את עצמם והשיגו תשואות משמיותיות. מה-1 למאי 2017 עד ה 30 לאפריל 2018 התקבלו 419.8 מיליון איורו.

כיום, קבוצת Vapo משיקה מגוון רחב של יוזמות עסקיות חדשות על מנת לגול ולצמוח בפינלנד, שוודיה ואסטוניה ואף מעבר לכך. היוזמות הללו כוללות בין יוזמות מדעיות שאחת מהן לדוגמה בוחנת ייצור מחצבי פחמן אקטיבי.

לאחרונה החברה עברה תהליכי התייעלות בתהליכי שרשרת האספקה והחדשנות, ובעקבות כך קבוצת Vapo ממשיכה לגדול ולהתחזק בצפון אירופה ומעבר.

______________________________________

אודות Qmarkets

כחברה מוכרת ומובילה בתחום ניהול הרעיונות והחדשנות, פיתחה Qmarkets מוניטין במשך ה 10 שנים האחרונות כספקית עם הכי הרבה יישומים של פתרונות תוכנה לחכמת המונים בעולם. אנסליטסים וחוקרים בכל העולם כגון Gartner, Forrester ו Info-Tech זיהו את העובדה ש Qmarkets מציעה מענה שאין לו מתחרה אמיתי עם הגמישות הטכנולוגית ותכנונית איתן היא נותנת מענה ללקוחותיה הכוללים בין השאר:נסטלה, פורד, לופטאנזה, Ab InBev, Phillip Morris International, UniCredit ועוד.

חבילת התוכנה של Qmarkets  מציעה הרבה מעבר לרק ניהול חדשנות אלא גם מוצרים המתמקדים בשיפור תהליכים, שיפור מתמיד ומצוינות תפעולית; סביבה פתוחה של חדשנות בשיתוף לקוחות ושותים עסקיים; חיזו הזדמנויות עסקיות וטכנולוגיות לטובת מיזוגים ורכישות;  ורתימת דיגיטאלית של שילוב עובדים.

להודעות לעיתונות אנא פנו ל:

מר אליוט ווילקינס

מנהל שיווק, Qmarkets

elliott.wilkins@Qmarkets.net

Business Innovation Brief

Discover How Philip Morris International Is Transforming Via Innovative Self-Disruption

This insightful free webinar explores how the world’s leading cigarette company is implementing one of the most revolutionary innovation strategies in modern business…

New call-to-action
Dont miss out!

אנו משתמשים ב-cookies.
אנו משתמשים ב cookies על מנת שתקבל את חוויות המשתמש הכי טובה ומתאימה לך. המשך הגלישה שלך באתר מהווה הסכמתך לכך. על מנת לשלוט בהעדפות שלך, עיין במדיניות הפרטיות שלנו.