Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on facebook
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on google
Sharing is caring!

פלטפורמת Qmarkets כמאיץ חדשנות בקבוצת Vapo – אחת מחברות המובילות בחדשנות בתחום הביו-אנרגיה.

קבוצת Vapo הצהירה כי הטמיעה בהצלחה מלאה את התוכנה לניהול חדשנות של Qmarkets. ההחלטה על הטמעת התוכנה נבעה מההבנה והצורך של קבוצת Vapo לסנכרן את תהליכי העבודה חוצי המחלקות, לנפץ מחסומי תקשורת ולתמרץ עובדים שייתרמו רעיונות לחברה.

יובסיקלה, פינלנד, 3 לספטמבר 2018 – קבוצת Vapo, ספקית גדולה של פתרונות אנרגיה ידידותיים לסביבה, בחרה ליישם את גרסת ה- flex של פלטפורמת Q-ideate מחבילת הפתרונות של Qmarkets לטובת מיצוי חכמת ההמונים ומיצוי רעיונות עובדי החברה. הפלטפורמה תוטמע בקרב קרוב ל 1000 עובדי החברה המפוזרים ברחבי פינלנד, שוודיה ואסטוניה.

קבוצת Vapo מחויבת לספק פתרונות קיימות העונים לאתגרים המתפתחים לאור שינויי האקלים, עיור וזיהום.

מיה סומינאן, מנהלת איזור עסקי בקבוצת Vapo

החברה – אשר הפכה להיות הלקוח הפיני בראשון של חברת Qmarkets – דיווחה על מחזור שנתי של 419.8 מיליון איורו לשנת 2017. יחד עם זאת, מאחר ונושא של ניהול הרעיונות נוהל באופן ידני ולא ממוכן בין המחלקות, הוחלט כי שימוש בפלטפורמה דיגיטאלית לניהול החדשנות תיצור הרמוניה ושיתוף ותאפשר לעובדים לעבוד בצורה רציפה וחלקה בין ארצות.

לאחר תהליכי בחינה והערכה של מספר ספקי פתרונות מתחום ניהול החדשנות, קבוצת Vapo יצאה לפיילוט עם פלטפורמת Q-Ideate מבית Qmarkets באפריל 2018.

"אנו זקוקים לפלטפורמה שתאפשר לשנות ולהתאים אותה לצרכים הייחודים שלנו עם הזמן" – אמרה מיה סומינאן, מנהלת איזור עסקי בקבוצת Vapo

"מהדורת flex לניהול רעיונות של Qmarkets היווה הפתרון המושלם, איפשר לנו במהירות ובקלות לבצע שינוייים באמצעות כלי האדמין לשימוש עצמי של המוצר עם ממשק ידידות למשתמש"

קבוצת Vapo מתכננת להשתמש בפלטפורמת Qmarkets גם לניהול קמפיינים בסביבה פתוחה בעתיד, איסוף מידע ורעיונות הן מלקוחות והן משותפים. "זה נפלא  לראות חברה עם מחויבות כה גדולה לאיכות הסביבה עם אנרגיה מתחדשת המשתמשת בפלטפורמה שלנו" אמר מיכאל סטילגר, אחד מייסד-שותף של Qmarkets. "זה יהיה מאוד מרתק לראות את תוצאות הפרויקט".

______________________________________

אודות קבוצת Vapo

קבוצת Vapo נוסדה בשנת 1940, כחברה לעצי הסקה, וכיום היא ספקית עיקרית של דלקים ביולוגים ממוחזרים – המייצרים חום, חשמל ואדים משבבי עץ וקפסולות  ומחצבי אנרגיה נוספים. החברה משולבת עם תאגיד קקיה, אחד מהספקים המובילים באירופה לחומרי דישון וחומרי מצע לגידול.

מקורו של הקוד המוסרי של החברה הוא בחיבור של אנשי הצפון עם הטבע ועם משאבי הטבע. הם מחויבים לשימוש שיטות ביו-אנרגיות לקדם תעשיות ייצור מזון בריאות, צמצום זיהום, אספקת פתרונות חום יעילים והן למבלי לפגוע במקורות מים טריים. האסטרטגיות היעילות של קבוצת Vapo הוכיחו את עצמם והשיגו תשואות משמיותיות. מה-1 למאי 2017 עד ה 30 לאפריל 2018 התקבלו 419.8 מיליון איורו.

כיום, קבוצת Vapo משיקה מגוון רחב של יוזמות עסקיות חדשות על מנת לגול ולצמוח בפינלנד, שוודיה ואסטוניה ואף מעבר לכך. היוזמות הללו כוללות בין יוזמות מדעיות שאחת מהן לדוגמה בוחנת ייצור מחצבי פחמן אקטיבי.

לאחרונה החברה עברה תהליכי התייעלות בתהליכי שרשרת האספקה והחדשנות, ובעקבות כך קבוצת Vapo ממשיכה לגדול ולהתחזק בצפון אירופה ומעבר.

______________________________________

אודות Qmarkets

Qmarkets ידועה כחברת תוכנה מובילה בתחום של ניהול רעיונות וחדשנות, המציעה פתרונות המאפשרים לארגונים בכל העולם למנף את חכמת ההמונים. התכנה הנוחה ליישום שמסופקת על ידי Qmarkets – מתוכננת לעזור ללקוחות לנהל את תהליכי החדשנות מקצה לקצה, בנוסף לאיתור, ניתוח, והטמעה יעילים של רעיונות פורצי דרך.

במשך למעלה מ 10 שנים פיתחה Qmarkets מוניטין של ספקית בעלת הפתרונות המקיפים ביותר בעולם- לתוכנות של מיצוי חכמת המונים. החברה הוכרה ע"י חברות הייעוץ מובילות כגון גרטנרפורסטר, MWD Advisors, Info-tech כספקית פתרון תכנה עם יכולות מתקדמות ללא תחרות, בכל הקשור לגמישות טכנולוגית ותכנונית. ל- Qmarkets רשימת לקוחות יוקרתית מכל רחבי העולם, כדוגמת נסטלה, פורד, לופטנזה, AB InBev, Philip Morris International, ברידג'סטון ועוד רבים אחרים.

מוצרי התכנה של Qmarkets מציעים מענה לצרכים מעבר לניהול החדשנות וכוללים גם פתרונות המתמקדים בשיפור תהליכים, שיפור מתמיד, מצוינות תפעולית; חדשנות פתוחה עם לקוחות ושותפים עסקיים; סקאוטינג טכנולוגי לארגונים והזדמנויות של מיזוג ורכישה; ורתימה דיגיטלית של עובדים.

הפתרונות לניהול חדשנות המוצעים על ידי Qmarkets מגיעים עם צד משלים למחויבות להצלחת הלקוח. הדבר בא לידי ביטוי בתצורה של צוות תמיכה גלובאלי של Qmarkets ושימוש באמצעות מתודולוגיות נבחרות (best practices), סדנאות, תרגולים, שרותים מקצועיים ועוד.

להודעות לעיתונות אנא פנו ל:

מר אליוט ווילקינס

מנהל שיווק, Qmarkets

elliott.wilkins@Qmarkets.net

אנו משתמשים ב cookies על מנת שתקבל את חוויות המשתמש הכי טובה ומתאימה לך. המשך הגלישה שלך באתר מהווה הסכמתך לכך. על מנת לשלוט בהעדפות שלך, עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

הורידו חינם את הדוח ההשוואתי החדש מבית G2, למערכות ניהול רעיונות וחדשנות – אביב 2020!

עדיין מתלבטים בשאלה – מהי המערכת לניהול חדשנות אשר הכי מתאימה לארגון שלכם? שווה להעיף מבט בדוח השוואתי זה ולגלות מהם הפרמטרים החשובים ביותר שיש לשקול…
הורדו עכשיו!
רק עוד קליק אחד (או שניים)...