Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on facebook
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on google
Sharing is caring!

Qmarkets מגייסת מימון בהיקף של 5.2 מיליון דולר אחרי שנת שיא בהכנסות

בראש הגיוס עומדים LETA Capital, מועדון המאה פלוס, והמשרד לכלכלה ולפיתוח של מדינת קונטיקט.

תל אביב – 8 במאי 2017 – Qmarkets, ספקית מובילה של פתרונות אינטליגנציה קולקטיבית לניהול רעיונות וחדשנות, גייסה הון בהיקף של 5.2 מיליון דולר. החברה תשתמש בהון כדי להרחיב את מפת המוצרים המתוכננים ולהגדיל את נוכחותה בשוק של ארה"ב.

הגיוס בא בעקבות שנת השיא של Qmarkets ב- 2016, במונחים של היקף מכירות כולל, גידול בהכנסה ומספר הלקוחות החדשים בעולם. החברה רשמה גידול של 50% בהכנסות, עלייה של 27% במספר הלקוחות וגידול של 100% במכירות בארה"ב.

בנוסף נרשמה לזכות החברה גם עלייה משמעותית בהכנסות חוזרות. ב- 2016, נרשם גידול של 60% בהכנסה החודשית החוזרת (MRR) הודות לגידול במכירות, חידוש רישיונות, פריסות במדינות חדשות, במשרדים ממשלתיים וכן הודות להגברת השימוש במערכות -גם אל מול לקוחות וספקים של החברות אשר רכשו את המוצר. בנוסף, הוגדל סל פתרונות התוכנה שמציעה Qmarkets, במסגרת חבילת מוצרי חוכמת ההמונים של החברה, ה- Q-360.

לאחרונה ציינה Qmarkets עשור של פעילות, שבמהלכו יצרה החברה החלוצית רבים מהכלים המשמשים כיום לניהול רעיונות בחברות עולמיות מובילות, ביניהם פלטפורמה לניהול חדשנות וניהול רעיונות למאות אלפי בני אדם, קמפיינים של חדשנות תחת מותג החברה וכלים ארגוניים למיקור המונים המאפשרים קשרי גומלין עם קהלים פנימיים וחיצוניים.

בעשר השנים האחרונות, סייעו כלי התוכנה של Qmarkets לחברות עולמיות לטפח מערך של חדשנות לנוכח אתגרי הדיגיטל (Digital Disruption) בשווקים. ואולם הפתרונות שהחברה מציעה חורגים מגבולות של ניהול חדשנות: ארגונים רבים נעזרים בפתרונות האינטליגנציה הקולקטיבית של Qmarkets לצורך ייעול תהליכים, מצוינות ביצועית ושיפור מתמיד. כל אלו באים לידיי שימוש במנעד רחב של מטרות החברה, החל ממיטוב תהליכי ייצור, שיפור תהליכים עסקיים, ואף בהעמקת הקשר והמעורבות של לקוחות הארגון.

"לאחרונה הוצאנו לשוק מספר מוצרים חדשים במסגרת סדרת 360-Q של החברה", כך אומר מר נעם דנון, מנכ"ל Qmarkets. "המוצרים הללו תוכננו לטפל בצרכים ארגוניים נוספים – פנימיים וחיצוניים כאחד."

דוגמה אחת היא Q-scout, פלטפורמה המאפשרת לארגונים גדולים לייעל פעולות כמו זיהוי, פיתוח והערכה של הזדמנויות טכנולוגיות חיצוניות, כמו למשל מהלכי מיזוג, רכישה ושותפויות עסקיות פוטנציאליות. דוגמה נוספת היא Q-Open, פלטפורמה ליצירת מעורבות של בעלי עניין חיצוניים, כמו ספקים ולקוחות, ביוזמות "חדשנות פתוחה" בקנה מידה גדול.

המוצר האחרון של Qmarkets שיצא לשוק הוא Q-city, פלטפורמה לממשלות ולרשויות מקומיות, המסייעת לגופים אלה למנף 'חוכמת המונים' של עובדים ותושבים כדי לשפר את השירותים לציבור.

"הרחבנו את הנוכחות שלנו בשוק באופן עקבי באמצעות החידושים שלנו," מוסיף מר דנון. חברת Qmarkets ביססה את עצמה כגורם מוביל בשוק העולמי, עם לקוחות הכוללים חברות בינלאומיות וספקי שירותי תשתית גדולים, כמו Lufthansa, Swiss Railways, UBS, Nestle, RTE Corporation, Amadeus France, Ford, Boston ו- Scientific RCI Banque.

"חברת Qmarkets מוכרת כגורם מוביל בשוק בקרב האנליסטים המכובדים ביותר וכפתרון המוביל בעולם לניהול חדשנות במגוון מדדי ביצוע מרכזיים עסקיים (KPIs) ברמה האסטרטגית. מזכייה בשלושה פרסי Tech-Info על מצוינות ועד ציון לשבח על תוצאות יוצאות מן הכלל בדוח ™Forrester Wave ל- 2016 בנושא פתרונות לניהול חדשנות, ולאחרונה – הערכה במסגרת מדריך Gartner לשוק הפתרונות לניהול חדשנות" מוסיף אלכס חחאבה, שותף מנהל ב- LETA Capital.

"בשנים האחרונות ראינו גם צמיחה איתנה במיוחד במערך העסקי שלנו בארה"ב", מוסיף מר דנון. "דבר זה נובע מהגידול בשוקי ניהול החדשנות והרעיונות בארה"ב ומהעניין שחברות באמריקה מגלות בפתרונות שלנו. אנו רואים יותר התעניינות, יותר ביקוש, יותר זכיות במכרזים ויותר הזמנות. אין ספק שהשוק גדל והולך, ו- Qmarkets מתכוונת להתייצב בחוד החנית של שוק זה".

אודות Qmarkets

חברת Qmarkets היא הספקית המובילה של פתרונות אינטליגנציה שיתופית (קולקטיבית) לארגונים ממגוון רחב של ענפים עסקיים, כמובילה עולמית בתחומה – מככבת Qmarkets באופן תדיר, בדוחות חברות האנליסטים הגדולות. כחברה השואבת את השראתה ממתודולוגיית 'חוכמת ההמונים', Qmarkets מייצרת ערך משמעותי לארגונים בכך שהחברה מאפשרת להם לקבל רעיונות חדשניים ופורצי דרך שמתקבלים מעובדים, שותפים ולקוחות. על ידי כך- מסייעת Qmarkets לחברות ענק להשיג יעדים עסקיים – ממצוינות בביצועים ועד חדשנות ופיתוח מוצרים חדשים (NPD). יכולות התצורה המגוונת והגמישות הגבוהה של Qmarkets הן ללא תקדים, דבר המאפשר לחברה לתת מענה מדויק לדרישות כל לקוח. מעבר לתוכנה לניהול רעיונות, Qmarkets מציעה פלטפורמות למיקור המונים חיצוני, פלטפורמות לאיתור טכנולוגיות (tech-scouting), תוכנה לניהול חדשנות בסדנאות חיות, מודול לחיזוי מצב שווקים ועוד. כל הפתרונות של Qmarkets מתאימים לחברות מסדר גודל בינוני ועד לחברות ענק בעלות מאות אלפי משתמשים, הפרוסות על פני מדינות שונות, בתמיכה במספר רב של שפות.

לשאלות מאמצעי התקשורת, פנו אל:

מר ערן צור

סמנכ"ל שיווק, Qmarkets

Eran.Tsur@Qmarkets.net

Business Innovation Brief

Get Your Free Copy of the Winter 2020 G2 Idea Management Report!

Struggling to decide which idea management solution will best support innovation at your company? Check out this comparative analysis of the vendor landscape and find the right partner for your initiative.

View Now!
Get the Report!

This website uses cookies.
We use cookies to provide you with the best possible experience when visiting our website. By continuing to browse this site you agree to this use. To control your preferences, take a look at our privacy policy.