Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on facebook
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on google
Sharing is caring!

Qmarkets מגייסת מימון בהיקף של 5.2 מיליון דולר אחרי שנת שיא בהכנסות

בראש הגיוס עומדים LETA Capital, מועדון המאה פלוס, והמשרד לכלכלה ולפיתוח של מדינת קונטיקט.

תל אביב – 8 במאי 2017 – Qmarkets, ספקית מובילה של פתרונות אינטליגנציה קולקטיבית לניהול רעיונות וחדשנות, גייסה הון בהיקף של 5.2 מיליון דולר. החברה תשתמש בהון כדי להרחיב את מפת המוצרים המתוכננים ולהגדיל את נוכחותה בשוק של ארה"ב.

הגיוס בא בעקבות שנת השיא של Qmarkets ב- 2016, במונחים של היקף מכירות כולל, גידול בהכנסה ומספר הלקוחות החדשים בעולם. החברה רשמה גידול של 50% בהכנסות, עלייה של 27% במספר הלקוחות וגידול של 100% במכירות בארה"ב.

בנוסף נרשמה לזכות החברה גם עלייה משמעותית בהכנסות חוזרות. ב- 2016, נרשם גידול של 60% בהכנסה החודשית החוזרת (MRR) הודות לגידול במכירות, חידוש רישיונות, פריסות במדינות חדשות, במשרדים ממשלתיים וכן הודות להגברת השימוש במערכות -גם אל מול לקוחות וספקים של החברות אשר רכשו את המוצר. בנוסף, הוגדל סל פתרונות התוכנה שמציעה Qmarkets, במסגרת חבילת מוצרי חוכמת ההמונים של החברה, ה- Q-360.

לאחרונה ציינה Qmarkets עשור של פעילות, שבמהלכו יצרה החברה החלוצית רבים מהכלים המשמשים כיום לניהול רעיונות בחברות עולמיות מובילות, ביניהם פלטפורמה לניהול חדשנות וניהול רעיונות למאות אלפי בני אדם, קמפיינים של חדשנות תחת מותג החברה וכלים ארגוניים למיקור המונים המאפשרים קשרי גומלין עם קהלים פנימיים וחיצוניים.

בעשר השנים האחרונות, סייעו כלי התוכנה של Qmarkets לחברות עולמיות לטפח מערך של חדשנות לנוכח אתגרי הדיגיטל (Digital Disruption) בשווקים. ואולם הפתרונות שהחברה מציעה חורגים מגבולות של ניהול חדשנות: ארגונים רבים נעזרים בפתרונות האינטליגנציה הקולקטיבית של Qmarkets לצורך ייעול תהליכים, מצוינות ביצועית ושיפור מתמיד. כל אלו באים לידיי שימוש במנעד רחב של מטרות החברה, החל ממיטוב תהליכי ייצור, שיפור תהליכים עסקיים, ואף בהעמקת הקשר והמעורבות של לקוחות הארגון.

"לאחרונה הוצאנו לשוק מספר מוצרים חדשים במסגרת סדרת 360-Q של החברה", כך אומר מר נעם דנון, מנכ"ל Qmarkets. "המוצרים הללו תוכננו לטפל בצרכים ארגוניים נוספים – פנימיים וחיצוניים כאחד."

דוגמה אחת היא Q-scout, פלטפורמה המאפשרת לארגונים גדולים לייעל פעולות כמו זיהוי, פיתוח והערכה של הזדמנויות טכנולוגיות חיצוניות, כמו למשל מהלכי מיזוג, רכישה ושותפויות עסקיות פוטנציאליות. דוגמה נוספת היא Q-Open, פלטפורמה ליצירת מעורבות של בעלי עניין חיצוניים, כמו ספקים ולקוחות, ביוזמות "חדשנות פתוחה" בקנה מידה גדול.

המוצר האחרון של Qmarkets שיצא לשוק הוא Q-city, פלטפורמה לממשלות ולרשויות מקומיות, המסייעת לגופים אלה למנף 'חוכמת המונים' של עובדים ותושבים כדי לשפר את השירותים לציבור.

"הרחבנו את הנוכחות שלנו בשוק באופן עקבי באמצעות החידושים שלנו," מוסיף מר דנון. חברת Qmarkets ביססה את עצמה כגורם מוביל בשוק העולמי, עם לקוחות הכוללים חברות בינלאומיות וספקי שירותי תשתית גדולים, כמו Lufthansa, Swiss Railways, UBS, Nestle, RTE Corporation, Amadeus France, Ford, Boston ו- Scientific RCI Banque.

"חברת Qmarkets מוכרת כגורם מוביל בשוק בקרב האנליסטים המכובדים ביותר וכפתרון המוביל בעולם לניהול חדשנות במגוון מדדי ביצוע מרכזיים עסקיים (KPIs) ברמה האסטרטגית. מזכייה בשלושה פרסי Tech-Info על מצוינות ועד ציון לשבח על תוצאות יוצאות מן הכלל בדוח ™Forrester Wave ל- 2016 בנושא פתרונות לניהול חדשנות, ולאחרונה – הערכה במסגרת מדריך Gartner לשוק הפתרונות לניהול חדשנות" מוסיף אלכס חחאבה, שותף מנהל ב- LETA Capital.

"בשנים האחרונות ראינו גם צמיחה איתנה במיוחד במערך העסקי שלנו בארה"ב", מוסיף מר דנון. "דבר זה נובע מהגידול בשוקי ניהול החדשנות והרעיונות בארה"ב ומהעניין שחברות באמריקה מגלות בפתרונות שלנו. אנו רואים יותר התעניינות, יותר ביקוש, יותר זכיות במכרזים ויותר הזמנות. אין ספק שהשוק גדל והולך, ו- Qmarkets מתכוונת להתייצב בחוד החנית של שוק זה".

אודות Qmarkets

Qmarkets ידועה כחברת תוכנה מובילה בתחום של ניהול רעיונות וחדשנות, המציעה פתרונות המאפשרים לארגונים בכל העולם למנף את חכמת ההמונים. התכנה הנוחה ליישום שמסופקת על ידי Qmarkets – מתוכננת לעזור ללקוחות לנהל את תהליכי החדשנות מקצה לקצה, בנוסף לאיתור, ניתוח, והטמעה יעילים של רעיונות פורצי דרך.

במשך למעלה מ 10 שנים פיתחה Qmarkets מוניטין של ספקית בעלת הפתרונות המקיפים ביותר בעולם- לתוכנות של מיצוי חכמת המונים. החברה הוכרה ע"י חברות הייעוץ מובילות כגון גרטנרפורסטר, MWD Advisors, Info-tech כספקית פתרון תכנה עם יכולות מתקדמות ללא תחרות, בכל הקשור לגמישות טכנולוגית ותכנונית. ל- Qmarkets רשימת לקוחות יוקרתית מכל רחבי העולם, כדוגמת נסטלה, פורד, לופטנזה, AB InBev, Philip Morris International, ברידג'סטון ועוד רבים אחרים.

מוצרי התכנה של Qmarkets מציעים מענה לצרכים מעבר לניהול החדשנות וכוללים גם פתרונות המתמקדים בשיפור תהליכים, שיפור מתמיד, מצוינות תפעולית; חדשנות פתוחה עם לקוחות ושותפים עסקיים; סקאוטינג טכנולוגי לארגונים והזדמנויות של מיזוג ורכישה; ורתימה דיגיטלית של עובדים.

הפתרונות לניהול חדשנות המוצעים על ידי Qmarkets מגיעים עם צד משלים למחויבות להצלחת הלקוח. הדבר בא לידי ביטוי בתצורה של צוות תמיכה גלובאלי של Qmarkets ושימוש באמצעות מתודולוגיות נבחרות (best practices), סדנאות, תרגולים, שרותים מקצועיים ועוד.

לשאלות מאמצעי התקשורת, פנו אל:

מר ערן צור

סמנכ"ל שיווק, Qmarkets

Eran.Tsur@Qmarkets.net

Business Innovation Brief

הורידו חינם את הדוח ההשוואתי החדש מבית G2, למערכות ניהול רעיונות וחדשנות – אביב 2020!

עדיין מתלבטים בשאלה – מהי המערכת לניהול חדשנות אשר הכי מתאימה לארגון שלכם? שווה להעיף מבט בדוח השוואתי זה ולגלות מהם הפרמטרים החשובים ביותר שיש לשקול…
הורדו עכשיו!
רק עוד קליק אחד (או שניים)...

This website uses cookies.
We use cookies to provide you with the best possible experience when visiting our website. By continuing to browse this site you agree to this use. To control your preferences, take a look at our privacy policy.