Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on facebook
Share on pinterest
Share on whatsapp
Sharing is caring!

חברת שינדלר הכריזה על הטמעת המערכת של Qmarkets במטרה לקדם יצירתיות וחדשנות בארגון

חברת שינדלר פועלת בשיתוף עם Qmarkets, ספקית מערכות תוכנה לניהול חדשנות ורעיונות, במטרה למנף את האינטליגנציה הקולקטיבית של עובדיה בגרמניה.

ברלין, 7 ליוני, 2018 – שינדלר, חברה בינלאומית מובילה לייצור מעליות, מסועים ודרגנועים להולכי רגל, הזמינה את 4,000 עובדיה מרחבי גרמניה להשתתף באתגרים הארגוניים שונים שהעלתה החברה על גבי הפלטפורמה זוכת הפרסים של חברת Qmarkets. המערכת, שמתהדרת ביכולות מתקדמות לניהול אינטליגנציה קולקטיבית במטרה לתמוך בתהליכי חשיבה וידע ארגוניים, תאפשר מימוש ושימוש באופן מושכל בחוכמת ההמונים של עובדי הארגון ורתימתה לטובת מטרות עסקיות וארגוניות.

בתום שבועיים בלבד מרגע ההכרזה על השקת המערכת, ב-3 לאפריל 2018, התקבלו כ- 252 רעיונות מדהימים שהוזנו למערכת על ידי עובדי הארגון. את ההיקפים הגדולים של יצירתיות ומצוינות בתחום החדשנות בארגון- ניתן לשייך למאמצי ההטמעה והקידום ששינדלר השקיעה וכן לשימוש שהחברה עשתה בטכניקות מגוונות לעידוד ההשתתפות והשימוש של עובדי החברה בפלטפורמה, ובתוכם- ניוזלטר, מגזינים, עלוני שיווק, הודעות SMS ועוד.

מתוך 4,000 העובדים שנשלחה להם הזמנה לשיתוף בפלטפורמה הממוכנת, ישנם לא מעט אנשי שטח ללא גישה קבועה למחשב משרדי. למרות זאת ובזכות יכולות ההתאמה (Responsive) של המערכת לממשק של סמארטפונים, מכשוב נייד ויכולת התחברות דואלית (מחשב וטלפון), למעלה מ 60% מאותה קבוצת עובדי שטח- נכנסו למערכת כבר בשבוע הראשון ואף תרמו רעיונות חדשניים למתן מענה ופתרונות לסוגיות אסטרטגיות בתחום הייצור.

יש לציין כי בתחילתו של התהליך בחן צוות הפרויקט של שינדלר- 6 ספקים שונים מרחבי גרמניה והעולם, אשר המערכות שלהם זוהו ככאלו שיכולות לתת מענה ראוי ליוזמה. לאחר ביצוע הערכה מפורטת הכוללת חישובים של החזר עלות מול תועלת אשר התייחסה בין השאר לפונקציונאליות, עלויות וכן לשירותי הטמעה וליווי נבחרה בסופו של דבר- תוכנת הדגל של Qmarkets, ה- Q-ideate ככזאת אשר נותנת מענה מנצח על פני שאר החלופות שנשקלו.

תוכנת Q-ideate החליפה מערכת ישנה ששימשה לניהול רעיונות ואשר פותחה במקור באופן פנימי (DIY System) ידי חברת שינדלר, לפני כ 15 שנה. בניגוד לאלטרנטיבות וגישות מקומיות (גרמניות) אחרות אשר הקנו לתהליך ניהול חדשנות גישה יותר היררכית ופחות רוחבית ושיתופית, החליטה חברת שינדלר לבחור ולהשתמש בפתרון שהציעה Qmarkets, אשר אפשר שיתוף כולל של כלל העובדים תוך שילוב מנגנונים אוטומטיים וסדורים להערכה, חוות דעת מומחים, וקיום שיח דיגיטלי מפרה. כל זאת- על מנת לעודד פיתוח של רעיונות "מהשטח" לתהליכי שיפור ומתן מענה לסוגיות בתחום הייצור.

אנו רואים בסיפוק רב את הערך המוסף שהתקבל בחברת שינדלר לאחר השימוש בפלטפורמת Qmarkets" ציין נעם דנון מייסד ומנכ"ל החברה. "זהו תענוג גדול לראות ארגון יצרני כה גדול ומקצועי כמו שינדלר המשתמש ביכולות המתקדמות של המוצר שלנו על מנת לקדם את החשיבה והחזון המתקדמים שלהם בכל הנוגע לחדשנות"

אודות Qmarkets

Qmarkets ידועה כחברת תוכנה מובילה בתחום של ניהול רעיונות וחדשנות, המציעה פתרונות המאפשרים לארגונים בכל העולם למנף את חכמת ההמונים. התכנה הנוחה ליישום שמסופקת על ידי Qmarkets – מתוכננת לעזור ללקוחות לנהל את תהליכי החדשנות מקצה לקצה, בנוסף לאיתור, ניתוח, והטמעה יעילים של רעיונות פורצי דרך.

במשך למעלה מ 10 שנים פיתחה Qmarkets מוניטין של ספקית בעלת הפתרונות המקיפים ביותר בעולם- לתוכנות של מיצוי חכמת המונים. החברה הוכרה ע"י חברות הייעוץ מובילות כגון גרטנרפורסטר, MWD Advisors, Info-tech כספקית פתרון תכנה עם יכולות מתקדמות ללא תחרות, בכל הקשור לגמישות טכנולוגית ותכנונית. ל- Qmarkets רשימת לקוחות יוקרתית מכל רחבי העולם, כדוגמת נסטלה, פורד, לופטנזה, AB InBev, Philip Morris International, ברידג'סטון ועוד רבים אחרים.

מוצרי התכנה של Qmarkets מציעים מענה לצרכים מעבר לניהול החדשנות וכוללים גם פתרונות המתמקדים בשיפור תהליכים, שיפור מתמיד, מצוינות תפעולית; חדשנות פתוחה עם לקוחות ושותפים עסקיים; סקאוטינג טכנולוגי לארגונים והזדמנויות של מיזוג ורכישה; ורתימה דיגיטלית של עובדים.

הפתרונות לניהול חדשנות המוצעים על ידי Qmarkets מגיעים עם צד משלים למחויבות להצלחת הלקוח. הדבר בא לידי ביטוי בתצורה של צוות תמיכה גלובאלי של Qmarkets ושימוש באמצעות מתודולוגיות נבחרות (best practices), סדנאות, תרגולים, שרותים מקצועיים ועוד.

על מנת לגלות כיצד Qmarkets יכולה למנף ולקדם את היצירתיות והחדשנות גם בחברה שלכם, אל תהססו ליצור איתנו קשר, ולתאם הדגמת מערכת בחינם וללא התחייבות.

להודעות עיתונות אנא צרו קשר עם:

מר אליוט ווילקינס

מנהל השיווק, Qmarkets

elliott.wilkins@Qmarkets.net

 

אנו משתמשים ב cookies על מנת שתקבל את חוויות המשתמש הכי טובה ומתאימה לך. המשך הגלישה שלך באתר מהווה הסכמתך לכך. על מנת לשלוט בהעדפות שלך, עיין במדיניות הפרטיות שלנו.