שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב google
Sharing is caring!

חברת שינדלר הכריזה על הטמעת המערכת של Qmarkets במטרה לקדם יצירתיות וחדשנות בארגון

חברת שינדלר פועלת בשיתוף עם Qmarkets, ספקית מערכות תוכנה לניהול חדשנות ורעיונות, במטרה למנף את האינטליגנציה הקולקטיבית של עובדיה בגרמניה.

ברלין, 7 ליוני, 2018 – שינדלר, חברה בינלאומית מובילה לייצור מעליות, מסועים ודרגנועים להולכי רגל, הזמינה את 4,000 עובדיה מרחבי גרמניה להשתתף באתגרים הארגוניים שונים שהעלתה החברה על גבי הפלטפורמה זוכת הפרסים של חברת Qmarkets. המערכת, שמתהדרת ביכולות מתקדמות לניהול אינטליגנציה קולקטיבית במטרה לתמוך בתהליכי חשיבה וידע ארגוניים, תאפשר מימוש ושימוש באופן מושכל בחוכמת ההמונים של עובדי הארגון ורתימתה לטובת מטרות עסקיות וארגוניות.

בתום שבועיים בלבד מרגע ההכרזה על השקת המערכת, ב-3 לאפריל 2018, התקבלו כ- 252 רעיונות מדהימים שהוזנו למערכת על ידי עובדי הארגון. את ההיקפים הגדולים של יצירתיות ומצוינות בתחום החדשנות בארגון- ניתן לשייך למאמצי ההטמעה והקידום ששינדלר השקיעה וכן לשימוש שהחברה עשתה בטכניקות מגוונות לעידוד ההשתתפות והשימוש של עובדי החברה בפלטפורמה, ובתוכם- ניוזלטר, מגזינים, עלוני שיווק, הודעות SMS ועוד.

מתוך 4,000 העובדים שנשלחה להם הזמנה לשיתוף בפלטפורמה הממוכנת, ישנם לא מעט אנשי שטח ללא גישה קבועה למחשב משרדי. למרות זאת ובזכות יכולות ההתאמה (Responsive) של המערכת לממשק של סמארטפונים, מכשוב נייד ויכולת התחברות דואלית (מחשב וטלפון), למעלה מ 60% מאותה קבוצת עובדי שטח- נכנסו למערכת כבר בשבוע הראשון ואף תרמו רעיונות חדשניים למתן מענה ופתרונות לסוגיות אסטרטגיות בתחום הייצור.

יש לציין כי בתחילתו של התהליך בחן צוות הפרויקט של שינדלר- 6 ספקים שונים מרחבי גרמניה והעולם, אשר המערכות שלהם זוהו ככאלו שיכולות לתת מענה ראוי ליוזמה. לאחר ביצוע הערכה מפורטת הכוללת חישובים של החזר עלות מול תועלת אשר התייחסה בין השאר לפונקציונאליות, עלויות וכן לשירותי הטמעה וליווי נבחרה בסופו של דבר- תוכנת הדגל של Qmarkets, ה- Q-ideate ככזאת אשר נותנת מענה מנצח על פני שאר החלופות שנשקלו.

תוכנת Q-ideate החליפה מערכת ישנה ששימשה לניהול רעיונות ואשר פותחה במקור באופן פנימי (DIY System) ידי חברת שינדלר, לפני כ 15 שנה. בניגוד לאלטרנטיבות וגישות מקומיות (גרמניות) אחרות אשר הקנו לתהליך ניהול חדשנות גישה יותר היררכית ופחות רוחבית ושיתופית, החליטה חברת שינדלר לבחור ולהשתמש בפתרון שהציעה Qmarkets, אשר אפשר שיתוף כולל של כלל העובדים תוך שילוב מנגנונים אוטומטיים וסדורים להערכה, חוות דעת מומחים, וקיום שיח דיגיטלי מפרה. כל זאת- על מנת לעודד פיתוח של רעיונות "מהשטח" לתהליכי שיפור ומתן מענה לסוגיות בתחום הייצור.

אנו רואים בסיפוק רב את הערך המוסף שהתקבל בחברת שינדלר לאחר השימוש בפלטפורמת Qmarkets" ציין נעם דנון מייסד ומנכ"ל החברה. "זהו תענוג גדול לראות ארגון יצרני כה גדול ומקצועי כמו שינדלר המשתמש ביכולות המתקדמות של המוצר שלנו על מנת לקדם את החשיבה והחזון המתקדמים שלהם בכל הנוגע לחדשנות"

אודות Qmarkets

כחברה מוכרת ומובילה בתחום ניהול החדשנות והעלאת רעיונות, צברה Qmarkets מוניטין בעשור האחרון כספקית בעלת פתרונות התוכנה המקיפים והמובילים ביותר בעולם למיקור, איסוף ופיתוח המוני של רעיונות (Crowdsourcing Ideas) מקהלים גדולים. מוכרת ע"י חברות המחקר והאנליסטים הגדולות בעולם כדוגמת גרטנר, פורסטר ו Info Tech, מציעה Qmarkets יכולות טכניות וגמישות במתן הפתרון המותאם, עם יתרון מוחלט על פני המתחרים, לרשימה מרשימה של לקוחות מובילים בכל העולם, כדוגמת- Nestle, Ford, Lufthansa, Ab InBev, UniCredit,  Phillip Morris International ועוד רבים אחרים.

המענה והתמיכה שמגיע עם התוכנות של Qmarkets הוא הרבה מעבר לניהול חדשנות וכולל גם תוצרים המתמקדים בשיפור תהליכים, שיפור מתמיד ומצוינות תפעולית, חדשנות פתוחה עם לקוחות ושותפים עסקים, טק סקאוטינג, הזדמנויות לרכישות ומיזוגים ושילוב ורתימת העובדים באופן ממוכן. הניסיון של Qmarkets בליווי והובלה של ארגונים באופן מתואם, אישי ומקצועי- בבואם להטמיע מערכות חדשנות- הוא שהופך גם את המורכבים שבפרויקטים של לקוחותינו מסביב לעולם- להצלחה.

על מנת לגלות כיצד Qmarkets יכולה למנף ולקדם את היצירתיות והחדשנות גם בחברה שלכם, אל תהססו ליצור איתנו קשר, ולתאם הדגמת מערכת בחינם וללא התחייבות.

להודעות עיתונות אנא צרו קשר עם:

מר אליוט ווילקינס

מנהל השיווק, Qmarkets

elliott.wilkins@Qmarkets.net

 

Business Innovation Brief

Get Your Free Copy of the Fall 2019 G2 Idea Management Report!

Struggling to decide which idea management solution will best support innovation at your company? Check out this comparative analysis of the vendor landscape and find the right partner for your initiative.

View Now!
Get the Report!

אנו משתמשים ב-cookies.
אנו משתמשים ב cookies על מנת שתקבל את חוויות המשתמש הכי טובה ומתאימה לך. המשך הגלישה שלך באתר מהווה הסכמתך לכך. על מנת לשלוט בהעדפות שלך, עיין במדיניות הפרטיות שלנו.