שותפים

השותפים שלנו

אנו ב-Qmarkets יודעים כי בניית רשת עולמית של שותפים מקצועיים הינה קריטית להצלחתנו ולהצלחת לקוחותינו. מסיבה זו, חברנו אל חברות מובילות מכל רחבי העולם, המספקות שירותי ייעוץ ואינטגרציה, אשר מסוגלות להשלים את ההיצע שלנו ולספק ערך מוסף ברור ללקוחותינו.

השימוש ברשת מדהימה זו של שותפים, מאפשר ל- Qmarketsלהציע ללקוחותינו את המומחים המקומיים, מנהלי הפרויקטים והיועצים הטובים ביותר, על מנת להבטיח השקה מוצלחת של מוצרינו, בעוד שאנו מתמקדים במה שאנו יודעים הכי טוב – לספק את תוכנת האינטליגנציה השיתופית (קולקטיבית) המתקדמת והמתוחכמת ביותר.

כפי שכל שותפינו יאמרו לכם, אנו מאמינים בבניית שותפות משמעותית וארוכת טווח, המועילה לכל הצדדים – לשותפינו, ללקוחותינו ול-Qmarkets.

השותפים שלנו נבחרים בקפידה, ועוברים הכשרה המבטיחה שהם יוכלו להעצים את לקוחותינו על מנת שהם יוכלו להשיג את התוצאות העסקיות הרצויות.

Join our partner network

הצטרף לרשת השותפים שלנו:

אם אתם מעוניינים לקבל מידע נוסף על תוכנית השותפים שלנו, ועל האופן בו תוכלו להצטרף אל הרשת שלנו, אנא צרו עמנו קשר.

ars-et-inventio

Ars et Inventio

Ars et Inventio (Business Integration Partners Group) מתמקדת מ-2003 ביצירתיות ובחדשנות, במטרה לסייע להשיג מעורבות של בעלי עניין באופן פרגמטי ומוכוון תוצאות. הם מזינים את היצירתיות של משאבים עסקיים באמצעות מתודולוגיה מבוססת היטב, ומערך נרחב של כלים מעשיים המאפשרים להפוך רעיונות לערך.

asp_logo

ASP Group

קבוצת ASP היא חברה בינלאומית לייעוץ ולהשקעות, אשר יכולות הליבה שלה הן יישום בר קיימא, מוצלח ויעיל של תהליכים מורכבים.

CGI_Logo_color

CGI

CGI היא חברה מובילה ל-IT ולשירותי תהליכים עסקיים, המחויבת לסייע ללקוחות מהסקטור הציבורי והפרטי להשיג את מטרותיהם ואת התוצאות העסקיות הרצויות. CGI הינה חברה בעלת נוכחות גלובלית נרחבת, עם 68,000 אנשי מקצוע ב-40 מדינות. CGI ידועה בזכות מסירותה ללקוחות, התהליכים הקפדניים שלה, גישתה הגמישה ומצוינותה בהשגת תוצאות.

Clever_Together_Logo

Clever Together

Clever Together מובילה שינוי של האופן בו ארגונים מספקים ערך באמצעות חדשנות, ואספקת חלופה חדשה ונועזת לניהול שינויים כואב אשר לעתים קרובות אינו מצליח, על ידי סיוע ללקוחות לפתור בעיות תוך שימוש בחוכמת המונים ופעולות שיתופיות (קולקטיביות).

cliclogix_logo

Cliclogix

clicLogix היא חברת ייעוץ בתחום החדשנות פורצת הדרך, המתמקדת בתחום המדיה, ומסייעת ללקוחותיה על ידי ניצול האינטליגנציה בתוך הארגון ומחוצה לו, על מנת לשנות את המודל העסקי של התקשורת מארגון, המונע על ידי תוכן ופרסום, לעסקי שירותים דיגיטליים המונעים על ידי טכנולוגיה.

datalynx-logo

Datalynx AG

Datalynx היא חברת ייעוץ מבוססת בתחום ה-IT, עם משרדים באירופה (שווייץ וגרמניה) ובארצות הברית, המספקת מ-1996 שירותים עם אוריינטציה עסקית עבור תעשיות הבריאות, הטלקום והביטוח.

 

deloitte_logo

Deloitte

עם גישתנו הייחודית והשיתופית, Deloitte מציעה לא רק ידע פונקציונלי על ביצועים לתעשייה ולעסקים, אלא גם את התובנות של אחרים באמצעות ההתקשרויות שלנו עם גורמים בתחום שירותי הייעוץ. אנו פועלים באופן הדוק עם לקוחות על מנת לשפר ביצועים עסקיים, להניע את הערך לבעלי המניות, וליצור יתרון תחרותי בר קיימא, בכל מקום בעולם שאליו עסקיכם לוקחים אתכם.

edengene_logo

Edengene

Edengene היא חברה המציעה שירותים בתחום החדשנות, מסייעת לחברות לרקום ולספק אסטרטגיות והזדמנויות עסקיות בתחום החדשנות, ולשלב יכולות בתחום זה. יש לחברה ניסיון מוכח של תמיכה בלקוחות במטרה להשיג צמיחה מוחשית באמצעות חדשנות.

edg_logo

Enterprise Development Group (EDG)

EDG היא חברת ייעוץ והדרכה בין לאומית המתמחה באסטרטגיה עיסקית, הטמעת תהליכי חדשנות, ופיתוח מנהיגות עבור ארגונים העוברים תהליכי שינוי מורכבים

 

Fresh squeezed_logo

Fresh Squeezed Ideas

Fresh Squeezed Ideas היא חברת ייעוץ שיווקי מבוסס-מחקר, אגנוסטית באופן מתודולוגי, המאמינה שלא צריכים להיות גבולות במאמץ להבנת הלקוח על מנת לאפשר קבלת החלטות המבוססת על תובנות.

giyora_golan_logo_english

Giyora Golan

גיורא גולן הינו מוסד מוביל העוסק בתחום חקר השווקים, ומספק מחקר איכותי חדשני, תוך התמחות במחקר על תובנות הצרכנים.

idea-innovation-logo_10032015

Idea & Innovation Consulting

Idea & Innovation Consulting היא חברת ייעוץ בינלאומית, המתמקדת באפשרויות חדשות במסגרת תחום ניהול הרעיונות והחדשנות. נוסף על פתרונות תוכנה, תיק השירותים שלהם אף כולל ייעוץ עבור יישומים, ותמיכה בפרויקטים ובפעילויות שלאחר מעשה. היא אף מספקת ייעוץ אסטרטגי, תוך התמקדות ביישום וביצירת ערך מוסף של ממש.

cridon_logo

Innovation Consultancy Cridon

Cridon היא חברת ייעוץ אירופית בתחום החדשנות, המובילה או מלווה את התהליך המלא של חדשנות: מאסטרטגיה בתחום החדשנות, ויצירה ובחירה של רעיונות, ועד ליישום של מוצר או שירות חדש.

IFT

Innovation Framework Technologies (IFT)

IFT מספקת תוכנה וייעוץ המסייעים לחברות לערוך שינויים בתהליכי החדשנות ובתוצאותיהם. IFT עובדים עם לקוחות בתעשיות שונות, לרבות מוצרים תעשייתיים, אנרגיה, כימיקלים, מוצרי צריכה, היי טק ומדעי החיים, במטרה לסייע להם להתאים שיטות מיטביות ותהליכים אל הדרישות הייחודיות שלהם.

mdi logo - small

Mensch Design Innovation GmbH

Mensch Design Innovation מתמחה בהכשרות בתחום החדשנות, המתבססות של הכלים והלך המחשבה של חשיבה עיצובית. MDII משתפת פעולה עם חברות בינלאומיות, וכן עם מוסדות חינוך שונים.

protean_logo

Protean Strategies

Protean Strategies היא חברת ייעוץ המתמחה בתחומים של חקר שווקים וחדשנות מותגית, המפתחת ומוציאה אל הפועל טכניקות מחקר חדשניות על מנת לטפל בסוגיות עסקיות לינאריות ומורכבות.

wiscom_logo

Wiscom

חברת ייעוץ בוטיק ישראלית בתחום האינטליגנציה השיתופית (קולקטיבית) והחדשנות, המתמחה בסיוע לחברות ליישם ולרתום את האינטליגנציה השיתופית של עובדיהן ולקוחותיהן.

Business Innovation Brief