מוסדות פיננסים

חדשנות בסקטור הפיננסי

בשנים האחרונות, מספר הולך וגדל של מוסדות פיננסיים מכיר בצורך לשינוי וחדשנות. עם כניסתם של מתחרים חדשים, אשר הינם קטנים, זריזים ומוכווני טכנולוגיה, אל שוק השירותים הפיננסיים, הצורך לחדש על מנת להישאר לפני המתחרים הוא כמעט הכרחי.

חדשנות בסקטור הפיננסי יכולה לבוא לידי ביטוי בצורות שונות, ולהביא עימה תוצאות יוצאות דופן; שיפור תהליכים קיימים, אשר יוביל ליעילות משופרת או הקטנת עלויות, פיתוח מוצרים או שירותים חדשים ויישום טכנולוגיות חדשות הם רק כמה דוגמאות.

חדשנות בסקטור הפיננסי יכולה לבוא לידי ביטוי בצורות שונות, ולהביא עימה תוצאות יוצאות דופן.

financial

כיצד יכולה Qmarkets לסייע לכם?

ל-Qmarkets יש ניסיון עשיר בסיוע למוסדות פיננסיים מובילים, מכל רחבי העולם, לנהל את תהליך החדשנות שלהם באופן מקיף (מקצה אל קצה). הפלטפורמה של Qmarkets מאפשרת לארגונים ליצור קהילה מקוונת של לקוחות ו/או עובדים, אשר יציעו, ידרגו וידונו ברעיונות חדשניים הנוגעים לארגון. באמצעות השימוש בפתרון של Qmarkets, רעיונות מנוטרים ומסוננים, עד לזיהוי הרעיונות הטובים, אישורם ויישומם.

אנו ב- Qmarketsמבינים כי תהליכי חדשנות במוסדות פיננסיים עשויים להיות מורכבים יותר, מכיוון שייתכן כי יהיה צורך לערב מספר גדול של מחלקות ופונקציות בתהליך. לכן, Qmarkets מאפשרת לך להתאים את מחזור החיים של הרעיונות במערכת, כך שהוא יתאים במדויק אל הדרישות והצרכים של הארגון.

לדוגמה, רעיון הנוגע לשירות חדש עשוי להידרש לעבור בדיקה של המחלקה המשפטית, להיות מועבר למחלקת ה-IT לבדיקת היתכנות, ולאחר מכן לעבור סיעור מוחות על ידי קבוצת עבודה של מומחים ממחלקות השיווק והמוצר. זוהי רק דוגמה אחת מתוך עשרות זרימות עבודה אפשריות.

כחלק מהגדרת המערכת הסטנדרטית שלנו, מומחי המוצר שלנו יעבדו איתך על מנת לקבוע את ההגדרה, הארגון והתצורה המדויקים אשר יתאימו בצורה הטובה ביותר לצרכים ולסביבה הארגונית שלך.

גמישות זו הופכת את הפלטפורמה שלנו למתאימה במיוחד עבור מוסדות פיננסיים.

אבטחה והגנה על נתונים

Qmarkets מבינה כי אבטחה והגנה על נתונים הן קריטיות בתעשיית השירותים הפיננסיים. אבטחת מידע היא עדיפות עליונה עבורנו, ואנו נוקטים בכל המאמצים על מנת להבטיח שהמידע שלכם יישאר בטוח בכל מקרה.

ניתן לבצע פריסה של הפלטפורמה של Qmarkets בשני אופנים:

  • פתרון באחסון של Qmarkets – – פתרון מדרגי ומאובטח ביותר עבור חברות בכל הגדלים. השירותים שלנו מאוחסנים באיחוד האירופי ובארצות הברית, תוך הסתמכות על ספקי אחסון אתרים מובילים עם הסמכה של ISO 27001, על מנת להבטיח שירותים ברמה הגבוהה ביותר.
  • התקנה על שרתי הארגון (Deployed Server) – ניתן לבצע פריסה של התוכנה של Qmarkets על כל חומרה נפוצה, ועל פלטפורמות מערכות הפעלה המריצות מערכת הפעלה של Windows או Linux. עבור פריסת השרת שלנו, אנו פועלים בהתאם להנחיות של מחלקת ה-IT שלכם, ופועלים על החומרה ומערכת ההפעלה שאתם מעדיפים, ואפילו על שרתים וירטואליים.

img15

Business Innovation Brief