ניהול חדשנות בארגון

חדשנות ממלאת תפקיד חיוני בהצלחה של כל ארגון. אין צורך לשאול את השאלה “מדוע לחדש?”, השאלה האמיתית שיש לשאול, היא “כיצד לחדש?”. המפתח ליישום תרבות מוצלחת של חדשנות, המפיקה תועלת ותוצאות של ממש, הוא תהליך מובנה של יצירת הרמוניה וסנכרון של אנשים וכלים. נשמע מסובך? אין זה כך!

הפילוסופיה מאחורי פתרון ניהול החדשנות של Qmarkets, היא שיש לאפשר גישה, תפיסה ושחרור של הגאונות של הציבור ושל היחיד. אנשים אלה עשויים להיות עובדים, לקוחות, לקוחות פוטנציאליים, שותפים או כל אדם אחר אשר יש לו עניין בחברה.

הפלטפורמה מאפשרת לארגונים לאסוף, לזהות, לזקק, לבחור ולנהל רעיונות חדשניים חדשים, וכן לאפשר את המחויבות של הקבוצות השונות המעורבות בתהליך, על ידי הפיכתן לחלק מאסטרטגיה יעילה ותרבות מלהיבה של חדשנות.

הפתרון של Qmarkets מאפשר לכל ארגון ליישם ולהפיק תועלת בקלות מהשיטות העיקריות לניהול חדשנות:

הפלטפורמה מאפשרת לארגונים לאסוף, לזהות, לזקק, לבחור ולנהל רעיונות חדשניים, וכן לאפשר את המחויבות של הקבוצות השונות המעורבות בתהליך, על ידי הפיכתן לחלק מאסטרטגיה יעילה ותרבות מלהיבה של חדשנות

הפתרון של Qmarkets מאפשר לכל ארגון ליישם ולהפיק תועלת בקלות מהשיטות העיקריות לניהול חדשנות:

 • חדשנות פורצת דרך/משבשת מוסכמות (Disruptive innovation)

 •  חדשנות תוספתית (Incremental innovation)

 •  חדשנות פתוחה (Open Innovation)

ניהול חדשנות של Qmarkets – כיצד זה עובד?

בעלי עניין שונים יכולים להשתמש בפלטפורמה השיתופית רבת-העוצמה והידידותית למשתמש של Qmarkets על מנת להציע רעיונות חדשניים חדשים עבור החברה. משתמשים אחרים יכולים לדרג, להגיב ולהעיר על רעיונות שהוצעו, כשבכך הם מסייעים לפתח את הרעיונות ומאפשרים לחברה לזהות את הרעיונות הפופולריים ביותר.

לאחר סיעור המוחות הראשוני, קבוצות קטנות יותר של מקבלי החלטות, כגון מומחים או מנהלים, עשויות להעריך רעיונות נבחרים. ניתן אף לדרג את הרעיונות הנבחרים הללו באמצעות המגוון הרחב של כלי דירוג מתוחכמים מתוצרת Qmarkets.

הפלטפורמה מנהל את מחזור החיים המלא של כל רעיון, מהניצוץ הראשוני של הרעיון ועד לרגע שהוא נדחה או מאושר ומיושם.

מכיוון שהפלטפורמה זמינה לשימוש באמצעות כל דפדפן או מכשיר נייד, היא מסייעת לארגון להתגבר על מחסומים של מיקום, אזורי זמן ושפות.

Fully branded platform_Total

הפלטפורמה שלך. החוקים שלך.

אנו מבינים שכל ארגון (ולעתים קרובות, כל מחלקה או משרד באותו הארגון) משתמש בתהליכים שונים ובדרישות שונות. לכן Qmarkets פיתחה את פלטפורמת ניהול הרעיונות הניתנת להתאמה והגמישה ביותר שיש כיום בשוק. במקום להתאים את התהליכים שלכם למה שהתוכנה שלנו מסוגלת לעשות, אנו מארגנים את תצורת התוכנה שלנו כך שהיא תתאים במדויק לדרישות הספציפיות שלכם.

אנו מציעים 3 גרסאות של פתרונות ניהול רעיונות:

פתרון ניהול רעיונות התפור לצרכים שלכם  

בחירה בפתרון זה מאפשרת ללקוחותינו ליישם אפילו את התהליכים התובעניים ביותר של דרישות, תהליכי עבודה וזרימת עבודה. בסיועם של מומחי המוצר עתירי הניסיון שלנו, אנו קובעים את תצורת הפלטפורמה כך שהיא תתאים לצרכים ולתרבות של הארגון שלכם. תוך ניצול החלק האחורי (backend) רב העוצמה של הפלטפורמה, Qmarkets יכולה להוסיף בקלות כל כמות נדרשת של תכונות, תהליכים וכלים, על מנת להבטיח שהפתרון יענה על הציפיות המדויקות שלכם – ולספק פתרון אמין ומותאם במסגרת לוחות הזמנים ואבני הדרך התובעניים של פרויקטים, בזכות אפס קידוד/פיתוח.

היתרונות של Q-max:

 • מנוע זרימת עבודה בעל יכולת קביעת תצורה מלאה, המגדיר את מחזור החיים המדויק של רעיונות מקצה אל קצה
 • דף בית הניתן להתאמה מלאה (מבנה, ניווט ועיצוב)
 • בקרת הרשאות רבת-עוצמה
 • מגוון רחב של כלי הערכה ודירוג
 • טכניקות משחוק (gamification) עשירות
 • Multi-tenancy – מציע ליחידות עסקיות שונות את הגמישות של קהילות ייעודיות

התחילו עם מה שאתם צריכים ואפשרו לפלטפורמה שלכם לגדול עם העסק שלכם

פתרון זה מושלם עבור ארגונים הזקוקים לפתרון פשוט ומוכח לאיסוף ולניהול רעיונות. Q-Flex הוא פתרון מדרגי המאפשר לכם להתחיל את תהליך החדשנות שלכם באמצעות תהליך מפותח לניהול רעיונות, אשר פותח תוך התבססות על הניסיון העשיר שלנו בשוק ניהול הרעיונות. Q-Flex מתוכנן לספק לכם את כל הכלים שתזדקקו להם על מנת להשיק ולנהל בהצלחה תהליך הגיית רעיונות מקצה אל קצה, והוא מאפשר לכם להוסיף בקלות תכונות נוספות וכלים נוספים לפי הצורך.

היתרונות של Q-flex:

 • בחר את הכלים המתקדמים שאתה צריך על מנת להתחיל את פרוייקט החדשנות והוסף כלים נוספים כאשר עולה הצורך
 • הפתרון כולל את כל הכלים ומאפיינים הדרושים על מנת לנהל בהצלחה תהליך ניהול רעיונות
 • ניתן לשדרוג בקלות ומוכן מראש לצרכי העתיד

פתרון מבוסס תבניות:

מערכת מוכחת, המשתמשת בשיטות מיטביות ובתבניות קיימות על מנת לאסוף ולנהל רעיונות. גרסה אינטואיטיבית אך סטנדרטית יותר זו של הפלטפורמה מאפשרת לארגונים לאמץ תהליכים ושיטות עבודה של ניהול רעיונות, אשר נעשה בהם שימוש מוצלח בשטח, ואשר לקוחות רבים שלנו גילו כי הם בעלי ערך עצום. תהליכים אלו פותחו תוך התבססות על הניסיון העשיר של מומחי החדשנות שלנו בשוק ניהול הרעיונות.

היתרונות של Q-start:

 • פתרון מוכח בשטח, עם יותר מ-80 התקנות ברחבי העולם
 • מוכן להטמעה תוך שבועיים בלבד
 • מערכת מושלמת לעסקים קטנים ובינוניים
 • ניתן להשתמש ב-Q-start לביצוע “פיילוט” לפני הטמעה מלאה של אחד הפתרונות המתקדמים יותר
Business Innovation Brief