חדשנות ציבורית פורצת דרך

בעוד הם ניצבים בפני עינו הפקוחה של הציבור ובפני ביקורת תקציבית מתמשכת, משרדי ממשלה וארגונים ציבוריים מבינים שיעילות וחדשנות כבר אינן סיסמאות ריקות מתוכן. כיום, מפנים גופי ציבור מאמצים ומשאבים להשגת יעדים אלו בכדי להביא להצלחתם, ובתוך כך- לשפר את הקשר עם האזרח.

אתגרים מרכזיים

הבאת יותר תהליכים ממשלתיים למאה ה-21 באמצעות העמקת "ממשל מקוון" 

"הזרקת חדשנות" לגופי ממשל באמצעות שיתופי פעולה עם הסקטור הפרטי

הגברת יעילות תוך כדי הלימה ושיתוף עם עובדי המגזר הציבורי

עידוד מעורבות אזרחית
על ידי הקמת מיזמי שיתוף-ציבור 

מה אומרים המומחים

"75% מהאזרחים רוצים שמובילי הטכנולוגיה הממשלתית יביאו לחידוש רב יותר בתחומם, ו-80% מהם רוצים שהממשלות יעבדו עם הסקטור הפרטי להגברת
החדשנות בשירותים השונים שמקבל האזרח."

"אמון הציבור בממשל נמצא ברמה בין הנמוכות שתועדו מבחינה היסטורית. רק 18% מהאזרחים האמריקנים יכולים לומר שהם סומכים על כך שהממשל בוושינגטון יפעל בצורה הנכונה עבורם".

השגת מצוינות ציבורית באמצעות שימוש בחוכמת-ההמונים

גלו מה יכולים להשיג עובדי ציבור ואזרחים הממנפים יחדיו את יכולות הטכנולוגיה כנגד אתגרים משותפים

Citizen Engagement Tools - Government

הגברו מעורבות אזרחית

הבטיחו שקבלת ההחלטות אכן מתבססת על הצרכים האמיתיים של הבוחרים שלכם, על ידי כך שתאפשרו להם לקחת חלק פעיל במגוון מיזמי "שיתוף ציבור" אשר יזמינו אזרחים לסיעור מוחות דיגיטלי אודות הנושאים החשובים להם באמת.

מנפו את יתרונותיה של החדשנות-הפתוחה

עשו שימוש בכוח ההמצאה והחדשנות של המגזר הפרטי, תוך שיתוף פעולה עם חברות, סטארט-אפים ויזמים, במגוון מיזמים משותפים בהם מוזמנים גורמי חוץ להעלות רעיונות והמצאות לפתרון בעיות ואתגרים המהווים מכשול בפני היעדים אותם הנכם מעוניינים להשיג. 

Citizen Engagement Tools - open innovation
Citizen Engagement Tools - performance excellence

קדמו תרבות ארגונית של שיפור מתמשך ומצוינות ביצועית

מנפו את האינטליגנציה-הקולקטיבית של עובדי הציבור שלכם, בכדי לזהות דרכים להיות יעילים ואפקטיביים יותר ולחסוך בזמן ומשאבים, אשר יעמדו לרשותכם לניצול נוסף לטובת הציבור והקהילות אותם אתם משרתים.

DEMOCRACY 3.0

ארגונים ממשלתיים וציבוריים מובילים בוחרים ב-Qmarkets!

גלו גם אתם כיצד הארגון שלכם יכול למנף אינטליגנציה קולקטיבית בכדי להתמודד בהצלחה עם האתגרים הציבוריים התובעניים, ולעמוד ביעדים האסטרטגיים שלכם. 

וזאת הסיבה:

"הניסיון של Qmarkets בהטמעת מערכות דומות באינספור חברות ברחבי העולם סייע לנו רבות... אני רואה ב-Qmarkets מערכת מרכזית התומכת בתהליך החדשנות ברשות"

יעל וייס אפרון
מנהלת פיתוח חדשנות

"היינו מרוצים באופן מיוחד מהצוות של Qmarkets, ובהחלט נמליץ על הכלי שלהם עבור כל אחד שמחפש דרך להעצים את המעורבות בתוך הארגון או הקהילה שלו."

דיוויד הארפורד
המזכיר הלאומי של המשטרה

"תודות לפלטפורמה של Qmarkets, תרמנו לקידום יצירת מערכת בריאות טובה יותר המשרתת את אלו הזקוקים לה… הפלטפורמה שפיתחנו עם Qmarkets היא המערכת לשיתוף יוזמות חדשניות בתחום הבריאות המתוחכמת ביותר שקיימת"

תמי הולמס
ראש התוכנית לאימוץ חדשנות

היתרונות של Qmarkets
עבור ארגוני ציבור ומשרדי ממשלה

Citizen Engagement Tools - benefits of gorvernment

עיצוב רספונסיבי למעורבות אינטואיטיבית של משתמשים ממכשירים ניידים

אפשרויות פריסה הן על שרתי הארגון  (On-premise) או בסביבת הענן (Cloud environment)

אישורי אבטחה והרשאות סודיות חזקים

עיצוב מותאם אישית 
המתאים למיתוג ארגון

הגדרה מתקדמת של משתמשים ותפקידים במערכת להתאמה קלה לתהליכי קבלת ההחלטות שלכם, בכל זרימת עבודה שתבחרו

אינטגרציה עם מערכות Legacy ופלטפורמות חברתיות
(Facebook, Twitter, LinkedIn וכו'.)

כלי משחוק מתקדמים לעידוד מעורבות הקהל

Qmarkets' Innovation Management Ecosystem

Meet Qmarkets’ vision of the corporate innovation ecosystem. This diagram aims to encapsulate the full spectrum of strategic innovation activity; from the many potential sources of inspiration and insight, through the varied systems and processes of idea development, to the bottom-line outcomes and deliverables that are ultimately generated.

Front End Discovery
Innovate & Craft
Commercialize
Q-trend
Research, track, and manage relevant trends to create a collaborative knowledgebase that can help fuel innovation across your company.
Q-scout
Trace, evaluate and manage your technology scouting activities, to optimize your ability to bring more successful partnerships and new technology adoption into your company.
Q-ideate
The leading idea management solution for capturing the collective intelligence of any audience to generate ground-breaking results.
Q-optimize
Maximize the results of continuous improvement and performance excellence initiatives by leveraging the collective intelligence of your employees.
Q-impact
Easily manage the progress & impact of all you innovation projects using one central, intuitive & collaborative space.

אנו משתמשים ב cookies על מנת שתקבל את חוויות המשתמש הכי טובה ומתאימה לך. המשך הגלישה שלך באתר מהווה הסכמתך לכך. על מנת לשלוט בהעדפות שלך, עיין במדיניות הפרטיות שלנו.