מוסדות פיננסים

חדשנות בסקטור הפיננסי

המוסדות הפיננסיים החלו להכיר בשנים האחרונות בצורך (הדחוף) להשתנות ולהתחדש, זאת בעקבות כניסתם של מתחרים וטכנולוגיות חדשות אשר הופכים וסוחפים את שוק הפיננסים הקלאסי אותו אנו מכירים. מתחרים אלו קטנים בגודלם וכתוצאה מכך גם במורכבות הארגונית שלהם. הם זריזים בביצועים שלהם, מכווני טכנולוגיה ומציעים דרכים חדשות ומהפכניות לבצע תהליכים או להציע מוצרים פיננסיים, שינויים אשר מעמידים בסכנה את קיומם העסקי של רבים מהארגונים הפיננסיים הוותיקים. ארגונים אלו מבינים כיום כי אם ברצונם להישאר מעל המתחרים שלהם, יוזמה לביצוע שינוי והתחדשות הנה הכרחית.

החדשנות בסקטור הפיננסי יכולה לבוא לידי ביטוי בצורות שונות ולהביא לתוצאות יוצאות דופן כמו שיפור תהליכים קיימים ויעילות משופרת, הקטנת עלויות, פיתוח מוצרים או שירותים ויישום טכנולוגיות חדשות. בכדי לעודד תהליכי חדשנות בעולם הפיננסי ולנהל אותם בצורה חכמה, דרוש פתרון מקיף לכל תהליך החדשנות, כזה שיידע לנהל אותו מקצה לקצה. אנו ב-Qmarkets מספקים פתרון אשר מתאים לניהול רעיונות נכון במוסדות הפיננסיים.

בכדי לעודד תהליכי חדשנות בעולם הפיננסי ולנהל אותם בצורה חכמה, דרוש פתרון מקיף לכל תהליך החדשנות, כזה שיידע לנהל אותו מקצה לקצה.

financial

Qmarkets – ניהול חדשנות בעולם הפיננסי

Qmarkets בעלת ניסיון עשיר בסיוע למוסדות פיננסים מובילים מכל העולם, הכולל ייזום תהליכי חדשנות וניהולם אותם בצורה נבונה ומניבה. באמצעות הפלטפורמה של Qmarkets המוסדות יוצרים לעצמם קהילות מקוונות הפועלות במסגרת פרויקט חדשנות (בין אם פנימית ובין אם “חדשנות פתוחה”), במסגרתה מתאפשר לכל הרכיבים במערכת לייעל ולהביע את דעתם עליה. קהילות אלו מורכבות מגורמים הקשורים בתהליכי העבודה כגון עובדים, מנהלים, מומחים ולקוחות. אלו מציעים רעיונות חדשניים הנוגעים בארגון, דנים ומדרגים את הרעיונות שנרשמו בפלטפורמה. הפלטפורמה מנטרת את הרעיונות ואת השיח עליהם, מתוכם היא מסננת את הרעיונות הטובים, ומובילה אותם לאישור הגורמים הרלוונטים וליישומם המעשי בחברה.

עקב מגוון היבטים ייחודיים הקשורים בסקטור הפיננסי (כדוגמת- מורכבות מוצרית ושירותית, רגולציה מחמירה, צורך באבטחת מידע חסרת פשרות, ועוד…)  אנו ב-Qmarkets מבינים כי ייזום וניהול של תהליכי חדשנות בארגונים פיננסיים- עשוי להיות מורכב יותר מאשר בארגונים אחרים, וייתכן כי יצריך מעורבות גדולה של מחלקות ופונקציות בתהליך. מסיבה זו Qmarkets מאפשרת לך ליצור את מחזור החיים עבור כל רעיון שעובר במערכת, בכדי שיתאים במדויק לדרישות ולצרכים הייחודיים של הארגון. בתור דוגמא, אפשר לדמיין תרחיש בו רעיון עשוי להידרש לעבור בדיקה של המחלקה המשפטית, להיות מועבר למחלקת ה-IT לבדיקת היתכנות, ולאחר מכן לעבור סיעור מוחות על ידי קבוצת עבודה המורכבת ממומחים כלכליים ולבסוף- מומחי שיווק ומוצר. זוהי רק דוגמא אחת מאינספור תרחישים אשר ניתן לתכנן וליישם בקלות באמצעות המערכת.

כחלק מהגדרת המערכת הסטנדרטית שאנו מציעים, מומחי המוצר שלנו יעבדו אתך בשיתוף פעולה מלא, בכדי לקבוע את ההגדרות, התצורות והאיפיונים המדויקים אשר יתאימו באופן המיטבי ביותר לצרכי הסביבה הארגונית שלך. הגמישות המתאפשרת דרך הפלטפורמה שלנו הופכת אותה למתאימה במיוחד עבור מוסדות פיננסיים.

אבטחה והגנה על נתונים

אבטחה והגנה על נתוני החברה והלקוחות שלכם הינן קריטיות בתעשיית השירותים הפיננסיים. עם ניסיון עשיר בהטמעת מערכות חדשנות אשר עומדות בהלימה מלאה עם הסטנדרטיים המחמירים ביותר של לקוחותינו- חברות וארגונים פיננסיים מובילים בעולם, אנו ב-Qmarkets שמים את שירותי האבטחה וההגנה בראש סדר העדיפויות שלנו, ונוקטים בכל המאמצים כדי להבטיח שהמידע שלכם יישאר בטוח ומוגן בכל מקרה.

ניתן לבצע פריסה של הפלטפורמה של Qmarkets בשני אופנים:

  • פתרון באחסון ענן של Qmarkets – פתרון מדרגי ומאובטח ביותר עבור חברות בכל הגדלים. השרתים שלנו מאוחסנים באיחוד האירופי ובארצות הברית, תוך הסתמכות על ספקי אחסון אתרים מובילים עם הסמכה של ISO 27001. באמצעות ספקים אלו אנו שומרים על סטנדרט הגבוה ביותר עבור השירותים שלנו.
  • התקנה על שרתי הארגון (“On Premise”- Deployed Server) – ניתן לבצע פריסה של התוכנה של Qmarkets על כל חומרה נפוצה ועל פלטפורמות המריצות מערכת הפעלה של Windows או Linux. אנו פועלים בהתאם להנחיות של מחלקת ה-IT שלכם, פורסים את המערכת על השרת ופועלים על החומרה ומערכת ההפעלה שאתם מעדיפים. ניתן אף להתקין את הפלטפורמה על שרתים וירטואליים.

 

כדי להתקין את הפלטפורמה לניהול רעיונות של Qmarkets במוסד הפיננסי שלך, לחץ כאן

img15

Business Innovation Brief