מציתים יוזמות חדשניות בתחום האנרגיה

במאה ה-21, המין האנושי כמהה למציאת מקורות אנרגיה מתחדשים, תוך חיפוש מתמיד אחר דרכים חדשות לייעול נצילות משאביו. בנוף העסקי של ימינו, חברות אנרגיה חייבות ללמוד להוביל את שווקיהן בכדי להצליח ולהתגבר על אתגרים עסקיים בלתי צפויים,
אשר עתידים לבוא.

אתגרים מרכזיים

גילוי טכנולוגיות חדשניות 
אשר יביאו לתזרימי הכנסה חדשים

עמידה בהגבלות רגולטוריות רבות
לשמירה על איכות הסביבה

מציאת הבידול המתאים
בשוק תחרותי והומוגני כל כך

דיגיטציה של שירותים ותהליכים
והפיכתם למכווני-לקוח

מה אומרים המומחים

"ספקי התשתיות המשולבות באירופה נשארו מאותגרים בצורה משמעותית על ידי השיבושים הטכנולוגיים ומדיניות לא ברורה בכל הנוגע לאנרגיה."

"עד 2021, 20% מספקי תשתיות האנרגיה בבעלותם של משקיעים יבחרו לצאת משוק האנרגיה הקמעונאי והתחרותי כתגובה אסטרטגית לשיבושים הדיגיטלים הצפויים."

איך לשרוד את השיבושים הצפויים
בתעשיית האנרגיה והתשתיות

גלו כיצד הארגון שלכם יכול למנף את חוכמת ההמונים, בכדי להילחם באיומים ולהפוך לחדשני יותר.

Innovation in the Energy Sector

שינויים דיגיטליים

צרו מערכת אקולוגית דיגיטלית שתהווה את הבסיס לאסטרטגיית השינויים שלכם, על ידי עירוב של מקבלי החלטות בתוך החברה וטיפוח תרבות עסקית חדשנית.

טק סקאוטינג

השיגו חדשנות משבשת לארגון שלכם על ידי זיהוי הזדמנויות למיזוגים ורכישות של טכנולוגיות יקרות-ערך מתחום האנרגיה, שיתוף פעולה עם יזמים ומיזמים מבטיחים, וכן השקעה בסטארט-אפים חדשניים.

Innovation in the Energy Sector - Scouting
Innovation in the Energy Sector - Performance Excellence

מיטוב ביצועים

שתפו את העובדים שלכם ביוזמות שיביאו לחדשנות מתמשכת על ידי סיוע בהורדת בזבוז משאבים, חסכון בהוצאות, מיטוב תהליך הפקת והולכת האנרגיה, וכן שיפור השירותים השונים שמעניקה החברה ללקוחותיה.

ENERGIZE

חברות האנרגיה המובילות
בוחרות ב-Qmarkets!

גלו גם אתם כיצד הארגון שלכם יכול למנף אינטליגנציה קולקטיבית בכדי להתמודד בהצלחה עם אתגרי שוק האנרגיה התובעניים, תוך עמידה איתנה ביעדים העסקיים 

וזאת הסיבה:

"הפלטפורמה של Qmarkets עזרה לנו להגיב לצרכים ולציפיות של העובדים, וסייעה לנו לזהות רעיונות אשר לא רק מספקים רווחים כספיים, אלא גם משפרים את רווחתם ובטיחותם של עובדינו"

רונאן מינוייל
מנהל חדשנות

"Qmarkets מציעה את השילוב המושלם
של תכונות ופונקצינאליות אשר ענו על כל הדרישות של Total"

מורגן אוחיון
מנהל פרוייקט

היתרונות של Qmarkets
עבור ארגונים בתחום האנרגיה

שימוש בכלי ניהול-עצמי מתקדמים, להתאמה, שינוי ובנייה של תהליכים והגדרות בקלות ובמהירות

אפשרות להכללת תת-מערכות נבדלות (Multi-Tenancy), ליצירת זהות ייחודית ותהליכים מורכבים המתאימים במיוחד לחטיבות שונות בחברות גדולות

תקשורת אוטומטית והתראות חכמות לשיתוף אפקטיבי של משתמשים במערכת

עיצוב מותאם אישית המתאים 
למאפייני המיתוג הייחודיים לחברה

תרגום רב-לשוני אוטומטי עבור משתמשים מכל העולם

מודול קל ומובנה לניהול פרויקטים,
או לחילופין- אינטגרציה מלאה עם כלי ניהול פרויקטים קיימים בארגון 

עיצוב רספונסיבי למעורבות אינטואיטיבית ואופטימלית של משתמשים
ממכשירים ניידים

Qmarkets' Innovation Management Ecosystem

Meet Qmarkets’ vision of the corporate innovation ecosystem. This diagram aims to encapsulate the full spectrum of strategic innovation activity; from the many potential sources of inspiration and insight, through the varied systems and processes of idea development, to the bottom-line outcomes and deliverables that are ultimately generated.

Front End Discovery
Innovate & Craft
Commercialize
Q-trend
Research, track, and manage relevant trends to create a collaborative knowledgebase that can help fuel innovation across your company.
Q-scout
Trace, evaluate and manage your technology scouting activities, to optimize your ability to bring more successful partnerships and new technology adoption into your company.
Q-ideate
The leading idea management solution for capturing the collective intelligence of any audience to generate ground-breaking results.
Q-optimize
Maximize the results of continuous improvement and performance excellence initiatives by leveraging the collective intelligence of your employees.
Q-impact
Easily manage the progress & impact of all you innovation projects using one central, intuitive & collaborative space.

אנו משתמשים ב cookies על מנת שתקבל את חוויות המשתמש הכי טובה ומתאימה לך. המשך הגלישה שלך באתר מהווה הסכמתך לכך. על מנת לשלוט בהעדפות שלך, עיין במדיניות הפרטיות שלנו.