הנתיב המהיר לחדשנות בתעשיית התחבורה

כתעשייה המסתמכת כמעט לחלוטין על חדשנות טכנולוגית, חברות תחבורה ותעבורה מתמודדות בשנים האחרונות עם שיבושים ואיומים עסקיים גוברים המערערים את השוק. למרות זאת, השחקנים החזקים אשר מובילים גם בחדשנות, משכילים לאמץ את יתרונותיה ולראות בה הזדמנות ולאו דווקא- איום…

אתגרים מרכזיים

אימוץ המעבר הצפוי לרכבים אוטונומיים ו"דיגיטציה" של מערכות 

הפחתת טביעת הרגל האקולוגית של מוצרים, שירותים ופעילויות

נכונות לפעול בהלימה עם
רגולציה קפדנית וגוברת

זיהוי טכנולוגיות חדשות שיסייעו בהתמודדות עם משבשי-שוק תחרותי 

מה אומרים המומחים...

"מתוך 20 סקטורים ותעשיות שנדגמו, תעשיית התחבורה היא התעשייה  בעלת השיבושים הרבים ביותר."

"עד 2020, 10% מבעלי הרכבים באזורים אורבניים-
יחליפו את בעלות הרכב שלהם לטובת 'גישה לפי דרישה'
לשירותי תחבורה."

"חברות התחבורה המסחרית לא יכולות לצפות שהבידוד מתחרות יהיה תמידי. אך רק 28% מהחברות בתעשיה יכולות לטעון כי  הטמיעו יכולות חדשנות דיגיטלית, אשר יקנו להם יתרון תחרותי ברמה גבוהה."

כיצד לשרוד את השיבושים
בתעשיית התחבורה

גלו איך הארגון שלכם יכול למנף את האינטליגנציה הקולקטיבית שלו,
בכדי להילחם בשיבושים ולקדם חדשנות.

Innovation in the Transportation Industry - Digital Transformation

מתדלקים שינוי דיגיטלי, יוצרים חדשנות ארגונית!

צרו "מערכת אקולוגית דיגיטלית" אשר בכוחה לשבור חסמים פנימיים, על ידי הכללה של עובדים וטיפוח תרבות ארגונית כוללת של חדשנות.

מאמצים שיפור תהליכי מתמיד

שתפו את העובדים ביוזמות של מיטוב וייעול מצטבר, בכדי לאפשר לחברה שלכם להפחית בזבוז ופחת, להגביר יעילות שירותים ומוצרים וכן בכדי לשפר את הכדאיות הכלכלית של כלל שרשרת האספקה שלכם. 

Citizen Engagement Tools - performance excellence
Innovation in the Transportation Industry - Scouting

סקאוטינג טכנולוגי

זהו את ההזדמנויות הטובות ביותר להשקעות, למיזוגים ולרכישות של טכנולוגיות חדשניות המתהוות בשוק, מצד יזמים וסטארט-אפים חדשניים אשר יעזרו לצייד את הארגון שלכם בחדשנות משבשת. 

האקאתונים ותחרויות חדשנות

הזמינו מומחים מתוך ומחוץ לחברה לשתף-פעולה באירועים תחרותיים התחומים בזמן, אשר מיועדים לזהות פתרונות פורצי דרך עבור אתגרי החדשנות והטכנולוגיה המשמעותיים ביותר לארגון שלכם.

TRANSPORT

חברות תחבורה מובילות
בוחרות ב-Qmarkets!

גלו גם אתם כיצד הארגון שלכם יכול למנף אינטליגנציה קולקטיבית בכדי להתמודד בהצלחה עם אתגרי שוק האנרגיה התובעניים, תוך עמידה איתנה ביעדים העסקיים

וזאת הסיבה:

"הפלטפורמה של Qmarkets אפשרה לנו להזרים ולהעצים את תהליכי ניהול החדשנות בחברה. אנו מרוצים במיוחד הן מהרעיונות והן מרמות המעורבות שהשגנו בזכותה עד כה."

אריאן אפולטר
מנהלת פרוייקטים במחלקה התאגידית

רצינו לתת לצוותים שלנו דרך פשוטה, נגישה וקורצת להעלאת רעיונות. אך יחד עם זאת היה חשוב לנו לבחור מערכת שנוכל לערוך מחדש ולהתאים לתבנית תהליכי העבודה שלנו, ותוכנת Qmarkets סיפקה את הפתרון הנכון.

גיל קסטילו
מנהל קבוצה בכיר, אסטרטגיית רכב מתקדם, יונדאי אמריקה

היתרונות של Qmarkets
עבור חברות תחבורה

אפשרות להכללת תת-מערכות נבדלות (Multi-Tenancy), ליצירת זהות ייחודית ותהליכים מורכבים המתאימים במיוחד לחטיבות שונות בחברות גדולות  

תרגום רב-לשוני אוטומטי
עבור משתמשים מכל העולם

עיצוב מותאם אישית המתאים
למאפייני המיתוג הייחודיים לחברה

חבילה מתקדמת של כלי אנליטיקה ודיווח לפי פילוחי אזור גיאוגרפי, יחידה או מחלקה בארגון 

אינטגרציה עם מערכות Legacy ופלטפורמות חיצוניות (SSO, Jive, Yammer וכו'.)

זרימות עבודה מותאמות אישית לצרכים המדויקים של החברה

עיצוב רספונסיבי למעורבות אינטואיטיבית ואופטימלית של משתמשים
ממכשירים ניידים

Qmarkets' Innovation Management Ecosystem

Meet Qmarkets’ vision of the corporate innovation ecosystem. This diagram aims to encapsulate the full spectrum of strategic innovation activity; from the many potential sources of inspiration and insight, through the varied systems and processes of idea development, to the bottom-line outcomes and deliverables that are ultimately generated.

Front End Discovery
Innovate & Craft
Commercialize
Q-trend
Research, track, and manage relevant trends to create a collaborative knowledgebase that can help fuel innovation across your company.
Q-scout
Trace, evaluate and manage your technology scouting activities, to optimize your ability to bring more successful partnerships and new technology adoption into your company.
Q-ideate
The leading idea management solution for capturing the collective intelligence of any audience to generate ground-breaking results.
Q-optimize
Maximize the results of continuous improvement and performance excellence initiatives by leveraging the collective intelligence of your employees.
Q-impact
Easily manage the progress & impact of all you innovation projects using one central, intuitive & collaborative space.

Discover How Ford is Fuelling Sustainable Innovation

In this blog, we cover how some of Qmarkets' largest global customers – Ford, Solvay, and ESB – are leveraging process improvement and sustainable innovation to drive market-disrupting initiatives. 

Read the Full Blog!

אנו משתמשים ב cookies על מנת שתקבל את חוויות המשתמש הכי טובה ומתאימה לך. המשך הגלישה שלך באתר מהווה הסכמתך לכך. על מנת לשלוט בהעדפות שלך, עיין במדיניות הפרטיות שלנו.