מנהל כספים (CFO)

תפקיד ה-CFO בהובלת שיפור התהליכים העסקי

בכלכלה של ימינו, מנהיגות פיננסית חזקה הינה חשובה יותר מאי פעם. ארגונים מובילים מבינים כי מנהל הכספים הראשי (CFO) וצוות אגף הכספים חייבים להיות מעורבים באופן עמוק בתהליכים כגון שיפור תהליכים, הקטנת עלויות וניהול חדשנות, ולמלא תפקיד ברור בתהליך המאפשר להליכים חדשים לרקום עור וגידים.

יש ל-CFO 2 תפקידים משמעותיים בשיפור תהליכים עסקיים, הקטנת עלויות ואסטרטגיות לניהול חדשנות:

  • הובלת היעילות בארגון, באמצעות הפיכת ההיבט התפעולי ליעיל יותר, בלי להקריב את סביבת החשב. זה נעשה באמצעות ניתוח תהליכים עסקיים, ושיפור על בסיס שוטף של תהליכים.
  • הבטחת עסק בר קיימא, באמצעות הערכת ההזדמנויות והסיכונים הנוגעים לחדשנות, סיוע לזהות רעיונות עם פוטנציאל להצלחה בשוק, ומעקב מההתחלה אחר תוצאות החדשנות להשגת החזר מיטבי על ההשקעה.

התוכנה של Qmarkets לניהול רעיונות מאפשרת לך להוביל הליכים לשיפור תהליכים ולהקטנת עלויות, ולהבטיח כי תהיה מעורב בתהליכי חדשנות נוספים כאשר הדבר יידרש.

ארגונים מובילים מבינים כי מנהל הכספים הראשי (CFO) וצוות אגף הכספים חייבים להיות מעורבים באופן עמוק בתהליכים כגון שיפור תהליכים, הקטנת עלויות וניהול חדשנות, ולמלא תפקיד ברור בתהליך המאפשר להליכים חדשים לרקום עור וגידים

קבל תוצאות טובות יותר משיפור התהליכים העסקיים שלך

כמנהל הכספים, ודאי ידוע לך שבקרה על תהליכים עסקיים היא משימה מאתגרת הדורשת לא מעט זמן – שכן עובדים לרוב מעדיפים להימנע משינויים. יתר על כן, במהלך ימים עמוסים, ייתכן שלא יהיו לעובדים הזמן, המומחיות או האובייקטיביות הנדרשים בכדי לבקר כראוי את עבודתם ואת הנהלים וכך להבטיח שהם פועלים בשיטות הטובות ביותר, מבחינת היעילות וכן מבחינת הכדאיות הכלכלית הגבוהה ביותר.

הפלטפורמה של Qmarkets מאפשרת לך לבחון את ההיבטים התפעוליים של העסק באמצעות מעורבות של העובדים בצמצום העלויות ובשיפור התהליכים, ממש מתחילת התהליך. עם שימוש בפלטפורמה, העובדים ידרשו להציע רעיונות לשיפור ביצועים ולצמצום עלויות. גישה זו מאפשרת לעובדים להשקיע זמן במחשבה על התהליכים והשגרה היומית שלהם ובבחינה שלהם.

הפלטפורמה מספקת לך את המידע מהאנשים שמבצעים את התהליכים בפועל, ולעיתים קרובות מאפשרת לך לגלות חסרונות בתהליך שהיית עשוי לפספס בלעדיה. יתרה מכך, באמצעות שיתוף העובדים בגיבוש אסטרטגיה לשיפור תהליכים, אתה מבטיח את מעורבותם בתהליך ומפחית את התנגדותם לשינויים

הפלטפורמה של Qmarkets – תכנון, השוואה ותוצאות

אחת מאבני היסוד החשובות ביותר של תהליך מושלם היא היכולת לנטר את התקדמותו ולמדוד את תוצאותיו באופן מדויק. לפני שתתחיל את הפרויקט, עליך לתכנן ולהגדיר אבני דרך, סממנים ומדדי ביצוע מרכזיים (KPIs) על מנת להעריך את הפעילויות והתוצאות של התהליך אל מול המטרות הראשוניות שהוגדרו.

התוכנה של Qmarkets כוללת חבילת דיווח מלאה, המספקת ניתוח סטטיסטי מעמיק של תהליך ניהול הרעיונות – עבור התהליך כולו ועבור חלקיו הספציפיים גם יחד. חבילת הדיווח ולוחות הבקרה שלנו מאפשרים לך להעריך את ההחזר על ההשקעה (ROI) עבור כל פרויקט לניהול רעיונות וכך להבטיח שתעמוד באבני הדרך ושתשיג את המטרות שהצבת. 

בנוסף לכל, הפתרון שלנו מאפשר לך להגדיר מראש את מהלך העבודה על רעיונות במערכת, תוך וודאות שהמחלקות והאנשים הנכונים סוקרים ומעריכים את הרעיונות, מספקים את המשוב שלהם בנוגע לאפשרויות המימוש של הרעיון, הרווחיות שלו והזמן והמשאבים הנדרשים לפיתוח וליישום שלו. הפלטפורמה גמישה מאוד, כך שנוכל להבטיח שכל מהלך עבודה יתוכנן ויוגדר בהתאם למטרות, למדיניות ולדרישות של הארגון.

ROI

היתרונות של Qmarkets

  • החזר מואץ על ההשקעה
  • הגברת הפרודוקטיביות
  • שיפור היעילות של תהליכים
  • ניהול פרויקטים משולב
  • מעקב אחר מדדים בזמן אמת
  • תקשורת בין-מחלקתית פשוטה יותר
Business Innovation Brief